PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681561}

Drugi Hotel Marigold

The Second Best Exotic Marigold Hotel
6,5 14 311
ocen
6,5 10 1 14311
6,0 6
ocen krytyków
Drugi Hotel Marigold
powrót do forum filmu Drugi Hotel Marigold

ciekawostka

ocenił(a) film na 6

Możecie wpisać do ciekawostek, że w filmie bohaterka grana przez Judi Dench mówi do bohaterki granej przez Maggie Smith 'Jesteś przecież starsza ode mnie o 19 dni' [niedokładny cytat] podczas gdy w prawdziwym życiu jest na odwrót, Meggie Smith jest młodsza od Judi Dench dokładnie o 19 dni :-)

CorpseBride88

To jest bez sensu co napisales/as.

Jedno i drugie znaczy to samo. Judi mowi do Meggie ze jest od niej starsza o 19 dni i w zuciu prawdziwym tez jest od niej starsza o 19 dni...
Co jest na odwrot ?

ocenił(a) film na 6
Jaki

"(...)bohaterka grana przez Judi Dench mówi do bohaterki granej przez Maggie Smith 'Jesteś przecież starsza ode mnie o 19 dni' [niedokładny cytat] podczas gdy w prawdziwym życiu jest na odwrót, Meggie Smith jest młodsza od Judi Dench dokładnie o 19 dni :-)"

Dla osób nie umiejących czytać ze zrozumieniem tłumaczenie:

"(...)bohaterka grana przez Judi Dench mówi do bohaterki granej przez Maggie Smith 'Jesteś przecież starsza ode mnie o 19 dni'' ---------------> Meggie Smith (a raczej bohaterka grana przez nią) jest 19 dni starsza od Judi Dench (a raczej bohaterki granej przez Judi)

"(...)podczas gdy w prawdziwym życiu jest na odwrót, Meggie Smith jest młodsza od Judi Dench dokładnie o 19 dni" -------------->Maggie Smith jest młodsza od Judi Dench o 19 dni

KPW?

CorpseBride88

hehe... czasem trzeba się "napocić" by niemyślący coś zrozumieli ;-)

Jaki

Maggie jak już coś, a nie Meggie ;)

ocenił(a) film na 6
lolcia4

Pisałam raz tak, raz tak, ale przyznaję rację :-)

Jaki

Dokładnie to o 19 dni, 3 godz., 13 minut,, 44 sekundy i 51 setnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones