PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681561}

Drugi Hotel Marigold

The Second Best Exotic Marigold Hotel
6,5 14 311
ocen
6,5 10 1 14311
6,0 6
ocen krytyków
Drugi Hotel Marigold
powrót do forum filmu Drugi Hotel Marigold

Gorąco wszystkim polecam The Second Best Exotic Marigold Hotel. Wspaniały film o tym jak jesień życia wcale nie musi być smutna. Energia, kolory, ludzie i zapach Indii dają oczom obraz pełen nieprawdopodobnej energii i przesłania. Gwiazdorska obsada lśni jasnym blaskiem bijąc na głowę dzisiejsze wysokobudżetowe produkcje bez jakiegokolwiek przekazu. The Secon Best Extoci Marigold Hotel to rówież wspaniały pożegnalny portret dla Maggie Smith i zakończenie jej życiowej kariery aktorskiej. Z całego serca dziękuję jej za wspaniałe role filmowe, które wybudowały w moje wyobraźni postacie tak ciepłe i bardzo serdeczne. Dziękuję również Judi Dench, która wierszem Tennyson'a znowu pokazała widzom czy są dla niej ludzie. Tak czy inaczej drodzy Państwo ten film to nie tylko wspaniała rozrywka i piękne klimaty (scena wesela odbiera mowę), ale również wspaniała nostalgiczna przygoda ukazująca powolne odejście naszych wielkich kinowych gwiazd. 9/10

ocenił(a) film na 7
Indy_6

Jeszcze nie widziałam filmu - ale skąd wiadomość, że Maggie Smith żegna się z aktorstwem? Chyba jeszcze trwają zdjęcia do ostatniego sezonu "Downton Abbey"... To pewne, że już nie zagra na wielkim ekranie?

ocenił(a) film na 9
Anka_1990

udało mi się przeczytać artykuł o tym, po za tym polecam film doglębnie pokazuje, że to już koniec jeśli mogę SPOILER
SPOILER


SPOILER


SPOILER
Żegna się z widzami w ostatniej scenie filmu.

ocenił(a) film na 7
Indy_6

Film na pewno obejrzę, dzięki.
Szkoda, że kończy karierę, ale Maggie Smith ma na koncie takie role, że historia kina o niej nie zapomni :)

Anka_1990

a czy to nie jest tak, ze ona po prostu czuje ze umiera? I jest ta jej ostatnia podróż!

Indy_6

Żegna się owszem, ale postać grana przez Maggie!
Nie wiem skąd wniosek, że to pożegnanie samej aktorki! Przeczesałam internet i nigdzie nie ma informacji, żeby Maggie Smith kończyła karierę, a taka informacja na pewno obiegłaby świat filmowy, więc proszę nie rozsiewaj fałszywych informacji.

Indy_6

To wspaniale, że "udało Ci się przeczytać artykuł", gratulacje, ale sprawdzaj info zanim podzielisz się z innymi- Maggie gra główną rolę w filmie "The Lady in the Van", który będzie miał premierę w listopadzie, no i gra w serialu "Downton Abbey", także może jeszcze się z nią nie żegnaj. ;)

ocenił(a) film na 7
gogo224

Film The Lady in the Van był kręcony przed Drugim Hotelem Marigold, a serial Downton Abbey również się zakończy po 6 sezonie.

ocenił(a) film na 6
Indy_6

dla mnie też ten film - kontynuacja - lepszy od poprzedniego ! I nie jest to zasługą Gere'a , ale Nighty'ego , który jest cudowny tutaj , chyba sie zakochałam w tym wrażliwym suchelcu :-)

Indy_6

W sumie może tak być, od filmu The Lady in The Van nie zagrała w żadnym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones