PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657591}

Droga przez Teksas

Prince Avalanche
5,9 2 371
ocen
5,9 10 1 2371
5,8 9
ocen krytyków
Droga przez Teksas
powrót do forum filmu Droga przez Teksas

Film Greena nie jest komedią. Wystarczy go obejrzeć. Jest za to ciekawą i udaną - moim zdaniem - próbą pokazania, co robią i mówią faceci w leśnych ostępach. Dwóch pracowników leśnych, czy/lub drogowych dociera się. I o tym jest w istocie ten film. kapitalne epizody Kobiety o Kierowcy ciężarówki, dobra gra duety głównych bohaterów.
Mój entuzjazm byłby większy, gdyby nie wpadki realizacyjne (znów - moim zdaniem) Greena, które przedstawię w formie pytań: 1. po kiego diabła przed filmem pojawia się "notka pożarowa"; 2. co daje pokazywanie przez minutę płonących lasów na początku filmu.
Czeka na ewentualne objaśnienia plus wyjaśnienie mi angielskiego tytułu filmu.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Odpowiadając na Twoje pytanie o angielski tytuł filmu - w scenie, w której leżą w namiocie Alvin mówi, że może napiszą o nich komiks i rzucają potencjalny tytuł takiego komiksu i pada nazwa "Avalanche" (od imienia Alvin i Lance), a książę (czyli "Prince") z tej jego opowiastki o tym, że Alvin jest księciem, który przed czymś tam ucieka, nie pamiętam już dokładnie...

Może w zamian wyjaśnisz mi motyw kobiety z ciężarówki, bo chyba czegoś nie załapałem :P

ocenił(a) film na 7
drzymalsw

Żebym to pamiętał. Raczej klimat podobał mi się, niż sensy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones