PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657591}

Droga przez Teksas

Prince Avalanche
5,9 2 371
ocen
5,9 10 1 2371
5,8 9
ocen krytyków
Droga przez Teksas
powrót do forum filmu Droga przez Teksas

4/10

ocenił(a) film na 4

nie mam nic przeciwko spokojnym i pozornie nudnym filmom, ale ten pozornie taki nie był, bo zwyczajnie wiało nudą przez cały seans; fabularnie nie opowiada o niczym nowym, ot dwóch gości rozmawia o związkach, seksie i życiu, ale nic nie wnosi ta historia nowego do tematu - ani to zabawne, ani dramatyczne, ani nic zupełnie, po prostu nudno; szkoda, zawiodłem się, na plus muzyka Explosions in the Sky - uwielbiam ten zespół
Moja ocena: 4/10

Pauleta

Pełna zgoda. Oglądanie tego filmu jest tak samo atrakcyjne , jak przyglądanie się obsychaniu farby na ścianie. Piszę to jako zagorzały fan takich "spokojnych i pozornie nudnych" produkcji jak np.: "W chmurach", "Dobry rok", czy też utrzymany w nieco cięższym klimacie "Szpieg " ("Tinker Tailor Soldier Spy"). Naprawdę istnieje cała masa obrazów, pozbawionych jakiegoś głębszego sensu, wartkiej akcji, czy błyskotliwych dialogów, które mimo wszystko ogląda się z przyjemnością. O tym arcynudnym gniocie, niestety nie można tego napisać.

ocenił(a) film na 4
Darcknat

fajne porównanie z tą farbą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones