PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761866}

Droga do prawdy

Hollow in the Land
5,6 972
oceny
5,6 10 1 972
Droga do prawdy
powrót do forum filmu Droga do prawdy

Film byłby naprawdę świetny gdyby twórcy nie przesadzili. Początek wciąga, bo jest naturalny - taka typowa małomiasteczkowość. Po połowie robi się coraz bardziej nierealny, a niektóre sceny są po prostu bzdurne. Zabrakło wyczucia i smaku. Ale wart jest obejrzenia. Polecam

ocenił(a) film na 5
Paraves

Wszystko się zgadza, z tą różnicą, iż są to zarzuty dające maksymalnie ocenę 4/10 :)

djrav77

Subiektywna ocena. Dałem 7, bo pomimo wszystkich bzdur oglądało mi (nie mnie) się bez nudności - a to już "nieźle".

Paraves

Zadziwiająco ciekawy thriller z wątkiem dramatyczno-kryminalnym. Wiele do kinematografii na pewno nie wniesie, bo takich filmów jest na pęczki, ale przyjemnie się go ogląda. Trzyma w napięciu do samego końca. Według mnie ocena krzywdząca, ale kiedy film zbierze więcej głosów to pewnie ocena też się ustabilizuje. Jestem świeżo po seansie. Można wiedzieć o jakich bzdurnych scenach konkretnie mówisz?

rpd0

Już nie pamiętam. Za dawno to było, a film nie "wrył" mi się w pamięć. Wybacz, lecz tzw jednorazówki ulatują mi niczym dym z komina.

Paraves

Rozumiem. Lubię filmy z ponurym, chłodnym i nieprzyjaznym klimatem prowincji tak ten, co nie zmienia faktu, że film rzeczywiście nie wyróżnia się niczym, dzięki czemu na dłużej zapadłby w pamięć.

rpd0

Amen
napisał niewierzący.

ocenił(a) film na 3
rpd0

Np. Główna bohaterka z raną postrzałową barku (kula przeszła na wylot czyli strzaskała kość) sprawnie posługuje się sztucerem i prowadzi samochód w 24 godziny później.

martens71

Tu masz rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones