PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30956}

Drapieżcy

Ravenous
6,7 6 701
ocen
6,7 10 1 6701
6,7 6
ocen krytyków
Drapieżcy
powrót do forum filmu Drapieżcy

podobne filmy?

ocenił(a) film na 10

film mi się bardzo podobał był lekki , przyjemny i z klimatem dobrą muzyką więc gdyby ktoś skojarzył coś podobnego to byłbym wdzięczny(przede wszystkim klimat kanibale niekoniecznie)

ocenił(a) film na 8
tszyszko

Sleepy Hollow Tima Burtona- pierwszy przyszedł mi na myśl
Darkman Sama Raimi , oglądałem go dość dawno wiec głowy nie daje:)
Jeśli sobie coś przypomnę to dopisze

ocenił(a) film na 7
mic129

moje skojarzenia :
Krabat (uczeń czarnoksiężnika), the burrowers 2008, dracula 1992, z piekła rodem. inni jak co to pisz ;)

ocenił(a) film na 10
fadzik

tak dracula 92 oglądałem i to jeden z moich ulubionych filmów na resztę zreknę dziękuję za odpowiedź

ocenił(a) film na 6
tszyszko

"Bone Tomahawk" ---> http://www.filmweb.pl/film/Bone+Tomahawk-2015-671707

FILioza

ooooooooooooo! wlasnie

ocenił(a) film na 5
tszyszko

Braterstwo Wilków! :)

tszyszko

http://www.filmweb.pl/film/Krwawy+obiad-1987-95227

Też dość zjadliwy ;)

tszyszko

No, ładnie mi lekki i przyjemny. O ile tzw. horrory nie robią na mnie większego wrażenia, to tu mało się nie zesrałem ze strachu i bałem się pójść spać. Może dlatego, że takie rzeczy faktycznie mogą się zdarzyć w pewnych okolicznościach

ocenił(a) film na 7
Pawcio_filmaniak

Baa, nawet miały miejsce i to na skalę masową. Patrz "Wielki Głód" na terenach Sojuszu Sowieckiego.

Czarny_BP

Jestem przekonany o tym, że taki rzeczy się działy, dzieją i dziać będą. Pisałem o filmie, że jest realistyczny, dlatego naprawdę przerażający.

ocenił(a) film na 9
Pawcio_filmaniak

Film był inspirowany przede wszystkim osławioną Wyprawą Donnera, która miała miejsce w latach 1846-1847. Akcja filmu toczy się w latach 1848-1849... w tych samych okolicach Sierra Nevady.
Oprócz tego rzecz jasna uwzględniono wierzenia plemion indiańskich. - wendigo.

Martin von Carstein

Dzięki za info. Nie wnikałem wcześniej w kanwę, ale to się podskórnie czuło, że z palca to-to wyssane nie jest. Wzmiankę o Wendigo też zapamiętałem, szczególnie te malowidła. Obejrzałem film tylko raz, drugi raz się boję. Świetna rola Roberta Carlyle (Calhoon/Ives). Wykreował postać naprawdę przerażającą.

ocenił(a) film na 7
tszyszko

"Uwolnienie", "Martwe Zło", "Cannibal Holocaust", "Rituals"

ocenił(a) film na 9
tszyszko

Stary temat... ale jeżeli ktoś szuka podobnych to oczywiście serial "Terror". Baaaardzo podobny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones