PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206945}

Dragon Ball Z: Najeźdzcy z kosmosu

Dragon Ball Z 9: Ginga Girigiri!! Butchigiri no Sugoi Yatsu
7,5 7 093
oceny
7,5 10 1 7093
Dragon Ball Z: Najeźdzcy z kosmosu
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Najeźdzcy z kosmosu

! Wszystkie kinówki DBZ obejrzane, poza filmem z Bardockiem ten wywarł na mnie najlepsze wrażenie i chyba jako jeden z nielicznych filmów kinowych trzyma się w całości fabuły serialu, rozmieszczenie w czasie z wydarzeniami z serii trafione, bardzo dobra kreska, wszystko wygląda bardzo przyjemnie dla oka, na początku ciekawe starcia np. Trunks z Tenshinem w turnieju, Piccolo jak zwykle ratuje Gohana w najbardziej krytycznym momencie, nawet Vegeta przylatuje specjalnie na pomoc Trunksowi pomimo dołka jaki złapał po walkach na Cell Game co też zauważa bodajże ów Trunks i mówi coś w stylu, że tata stanął nawet do walki po wielkim dołku (świetne nawiązanie do serii ! ). Postacie rasy Bojacka wymiatają ! Świetny dostojny wygląd przedstawicieli tego gatunku także ma zdolność do przemiany na coś w rodzaju SSJ. Jakbym musiał polecić fanowi jakieś filmy kinowe wybrałbym chyba tylko z czystym sercem 3 produkcje i była by w nich właśnie kinówka z Bojackiem.

ocenił(a) film na 6
PiccoloDaimao

Ja jeszcze lubię kinówkę o Trunksie z przyszłości. Dla mnie najlepszy film o DBZ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones