PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188691}

Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan

Dragon Ball Z: Moetsukiro!! Nessen Ressen Chō-Gekisen
7,5 12 972
oceny
7,5 10 1 12972
Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan

wersja japonska jest najlepsza dubbing polski oraz angielski to jest taka żenada ... ewentualnie franc z RTL 7 :D qrcze teraz zaluje ze nie sciagalem wszystkich odc z rtl7 kiedy mialem okazje no coz... a brolly qrcze szkoda mi go bo jedna reka mogl zabic wszystkich:D ale no coz druzyna Z niezniszczalna;] ale w ostatnim kinowym filmie chyba 14 lub 15 co z calego zla powstal koks koksow i jak lamal vegete mmm... tez polecam ten film:D

ocenił(a) film na 5
razielospl

moim zdaniem najlepsza kinowka to future of the trunks, w niektorych kinowkach nie podoba mi sie sytuacja gdy jest potwor niezniszczalny a pod koniec kinowki zostaje zniszczony w kilka chwil, zbyt szybko akcja sie konczy. Jesli chodzi o dubbing to powiem tak, japonski jest beznadziejny, francuski najlepszy moim zdaniem a angielski wraz z polskim sa przecietne

ocenił(a) film na 5
razielospl

widze ze tez lubisz legacy of kain, ja przeszedlem wszysteki czesci zdobywajac wszystko :) pozdro

raziel88ck

Ja za to słuchać tej żałosnej japońskiej wersji nie mogłem, dopierdo po ściągnięciu angielskiej wersjo od Funi, mogłem to obejrzeć. sam film biedny ogolnie, przewidywalny.

ocenił(a) film na 9
razielospl

Japońskiego nie da się słuchać chociaż jest oryginalny. Lepszy już francuski.

użytkownik usunięty
Nabukadnezar

Zależny od kinówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones