PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014737}
6,5 2 994
oceny
6,5 10 1 2994
6,2 4
oceny krytyków
Dragon Ball Super: Super Hero
powrót do forum filmu Dragon Ball Super: Super Hero

Pytanie dla tych co oglądali Oglądalem serial w dzieciństwie, ale pamiętam tylko 3 po 3 o co tam chodziło i kojarze postacie. Czy bez znajomości zrozumiem ten film?

ocenił(a) film na 3
matimat17

Jedynie ze scenami z Goku będziesz zagubiony bez znajomości nie tyle oryginału co serii Dragon Ball Super. Nie będziesz wiedział gdzie jest,z kim jest i po co. Ale i tu spojler!!! Sceny z Son Goku to maks 10 minut. Resztę można oglądać nie znając oryginału

Posesivo

Dzięki

ocenił(a) film na 3
matimat17

Osobiście polecam Ci obejrzeć poprzednie kinówki Bitwa Bogów i Broly. Moim skromnym zdaniem są lepsze niż Super Hero

Posesivo

Czy te kinowki powinienem obejrzec przez serialem db super? Czy to nie jest powiązane?

guli_radom

Kinówki są zawarte w serialu, więc możesz obejrzeć sam db super. Później klinówkę z Brolym.

ocenił(a) film na 2
Posesivo

lol, to Coś nawet nie stało obok reszty kinówek.

ocenił(a) film na 7
Posesivo

Moja dziewczyna dobrze się bawiła nie znając w ogóle DB :D

ocenił(a) film na 8
feless

Pomyśleli nie tylko o fanach "fanatykach" ale też o tych co wrócą po kilkunastu latach - na starcie filmu jest historyjka-przypomnienie, takie wprowadzenie co fanatycy mogliby przewinąć :) a pozostali będą mieli okazję sobie przypomnieć jak to było - historia sagi Red Ribbon i sagi Cella w pigułce.

ocenił(a) film na 10
feless

Moja Żona też :)

ocenił(a) film na 5
matimat17

Od siebie powiem, ja bylem dzis ze szwagrem - ja raczej fanatyk, szwagier zna serie ale zatrzymał sie gdzies w latach 90 na serii Z. Pare rzeczy musialem mu wytlumaczyc bo nie ogarnial (np. Postac Beerusa) nie bardzo tez ogarnial oryginalne imiona postaci. Ja ocenilem film na 5/10, grafika 3D "podciagnieta" dla młodszej widowni to nie to czego oczekiwalem, ale wiadomo- nie ja jestem glownym targetem twórców. Poprzedni film (Broly) duzo lepszy. Jednak jezeli jestes fanem serii, musisz pojawic sie w kinie!

Pozdrawiam

matimat17

i jak byłeś? w mojej opinii warto znać podstawy - tam dużo wyjaśnili w pierwszych minutach o co chodziło wcześniej, jednak jako osoba, która ogląda DB chociaż raz w roku, myślę że może się pojawić dużo pytań w trakcie seansu. Do tego Broly, Beerus, Whis i ta jego planeta - to akurat nie wpływa na fabułe za bardzo. DBS nie ma sensu oglądać - oglądnij same filmy Broly, Bitwa Bogów i ten o Friezie. Powinno wystarczyć by w ten film wejść jak w masło. Samo DBS jest fatalne ;-)

Sined

Poprzednia kinówka mi się podobała o Brolym a ta podobno też jest ok.

ocenił(a) film na 6
matimat17

Czym mniej znasz dragon ball'a tym lepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones