PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000617}

Downton Abbey: Nowa epoka

Downton Abbey: A New Era
7,0 4 313
ocen
7,0 10 1 4313
6,3 3
oceny krytyków
Downton Abbey: Nowa epoka
powrót do forum filmu Downton Abbey: Nowa epoka

Jedyna przyjemność, jaka płynęła z tego seansu, to dla mnie spotkanie ze starymi, uwielbianymi (w większości) znajomymi. Poza tym to jedynie kompilacja pospiesznych scenek z pospiesznymi dialogami, z czego kompletnie nic nie wynika, nie licząc nagromadzenia happy endów (gdzie również śmierć jest happy endem i czeka się na nią niemal od początku). Film zupełnie niepotrzebny, co nie zmienia faktu, że oglądałem go z rozkoszą (powód - we wstępie)

ocenił(a) film na 7
mihta

Haha, tytuł twojego wątku błyskotliwy i po czesci trafny. Jednak ja nie będę tak surowy. Na razie oglądałem 4 filmy, które były zbudowane w świecie i na postaciach z serialu i każdy ma wspólny mianownik - trudno wystawić dobrą ocenę nie oglądając seriali. Przy tych tytułach zawsze powinna być gwiazdka aby nie oglądać bez zapoznaniem się z serialem. Jeden z użytkowników opisał ten film jako infantylny i pod tym się podpisze jednak sentyment jest jeszcze silniejszy dlatego dla mnie i tak na +

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones