PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000617}

Downton Abbey: Nowa epoka

Downton Abbey: A New Era
7,0 4 346
ocen
7,0 10 1 4346
6,3 3
oceny krytyków
Downton Abbey: Nowa epoka
powrót do forum filmu Downton Abbey: Nowa epoka

Byłem wczoraj w warszawskiej kinotece na tym filmie. Myślałem że będą tłumy a były słownie trzy osoby (Wliczając mnie ) Nawet sprzedający bilety zapytał czy aby nie chcę aby kupić biletu na film Marvela. Kiepsko coś z wynikami finansowymi tego filmu jeżeli w sobotę w ścisłym centrum Warszawy, aż tak mało osób było zainteresowanych tym dziełem. A sam film oczywiście znakomity i cieszę się że kinoteka go wyświetliła bo moim kinie miejskim (Nie mieszkam w Warszawie) oczywiście go nie wyświetlili jest za to Marvel.

ocenił(a) film na 8
Raedwald

Niestety produkcje hołdujące prawdziwą kulturę kina pomijane są przez dzisiejszą publikę na rzecz papierowych i popcornowych produkcji :(

ocenił(a) film na 9
Raedwald

U mnie nieco lepiej, na seansie o 14:00 jakieś 20 osób się pojawiło. Ale martwi mnie, że w Poznaniu - poza Heliosem i Multikinem - tylko jedno kino studyjne zdecydowało się na pokazanie Downton :(

ocenił(a) film na 10
Germanotta

Tak. Film obejrzany wczoraj. Bałem się że sam będę w kinie - na to wyglądało, ale 2 osoby zamówiły bilet chwilę przed seansem.

ocenił(a) film na 9
Raedwald

W Krakowie podobnie. Gdy kupowałam bilet on-line, myślałam że większość miejsc będzie zajęta, a tu kupiony tylko jeden bilet. Na seansie może kilkanaście osób :(

Raedwald

Niestety, ale po prostu większość ludzi woli idiotyczną rozrywkę typu Vega. Szkoda, bo możemy nie dostać już kolejnej części.

Raedwald

Ja zauważyłem, że to film na podstawie serialu i trochę mnie to zraziło żeby pójść. Czy trzeba go obejrzeć żeby zrozumieć film?

ocenił(a) film na 10
Toffie_Crisp

Powinno się obejrzeć serial. Bez tego będziesz mieć problemy ze zrozumieniem fabuły tego filmu.

Raedwald

Moim zdaniem kino ogólnie upada, kino jako budynek z wielkim ekranem. Mam kartę bez limitu do sieciówki, chodzę na wszystko i nie ma chętnych nie tylko na te ambitniejsze filmy. Zwykle jestem w kinie z kilkoma osobami. Nawet w weekendy są luzy.

ocenił(a) film na 8
carolotta

Tak masz rację. Tak jest chyba na całym świecie. Subskrypcje zrobily swoje, ludzie wola nowosci na netflix niz w kinie.

ocenił(a) film na 9
Raedwald

U mnie w środę po południu było 12 osób. Prawie wszystkie pary w wieku ok 30 lat, tylko ja z kumpelą ;)

ocenił(a) film na 8
Raedwald

Byłam dzisiaj i ku mojemu rozczarowaniu było nas tylko dwoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones