PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5145}
7,4 43 017
ocen
7,4 10 1 43017
6,4 8
ocen krytyków
Don Juan DeMarco
powrót do forum filmu Don Juan DeMarco

Michael jackson

ocenił(a) film na 9

moze tytuł was zdziwił, ale tak sobie pomyślałam... pisaliście tu(i zgadzam se z wami), że don juan de marco, był nim, bo chciał nim być, odważył sie być tym, kim pragnął. żył swoim fantastycznym światem , w swoim przebraniu.
Pomyślałam więc, że michael jackson. nie wiem , czy go lubię czy nie. Ale był on nazywany "piotrusiem panem", czy może raczej mówiono, że on chciałby nim być. Chce być chłopcem, który nigdy nie dorasta. Michael zmienił swój wygląd, mówił wysokim głosem, żył na swoim rancho, gdzie ma zwierzątka i wesołe miasteczko. A społeczeństwo uważa go za dziwaka(po prawdzie, ja też). Może uznacie, że to coś zupełnie innego niż historia w "don juanie", ale mi się to jakoś skojarzyło, że może jackson jest osobą, która odważyła się żyć w swoim świecie..
ciekawa jestem co wy na tn temat myślicie.

martini215

uwielbiam muzykę michaela.
być może po części masz rację, problem tkwi jedynie w tym, że nie wiemy jak dużo tego, co przekazują nam media jest prawdą.
[mówię o tych wszystkich pogłoskach o gwałtach, które rzekomo popełnił michael]

tak poza tym, masz rację, chciał żyć i żyje w stworzonym przez siebie świecie. pytanie: czy szczęsliwym? ;> oby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones