PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006883}

Dom

The House
6,8 8 813
ocen
6,8 10 1 8813
7,0 3
oceny krytyków
Dom
powrót do forum filmu Dom

dawno żaden film mnie tak nie obrzydził i nie zdołował.

Asiczek11

Dokładnie!!! Obrzydliwe, dolujące, dziwaczne... Oglądam właśnie the Office żeby to jakoś spułkać i zapomnieć

ocenił(a) film na 8
agnieszkazofiafox

Pewnie polską wersję, bo amerykańska i brytyjska jest dla ciebie za trudna, obrzydliwa i dołująca i dziwaczna.

ev2707

Nie jest za trudna, jestem anglistka z zawodu, a mój mąż nativem, serial oglądam w oryginale, podobnie jak wszystkie inne anglojęzyczne produkcję, również the house. To że mam własne zdanie odnośnie tego filmu, niekoniecznie pozytywne, to nie oznacza, że należy mnie obrażać, co z resztą robią tez pod innym postem osoby, której film się nie spodobał i to w dużo bardziej agresywny sposób. To że uważam film za dołujący, obrzydliwy i dziwaczny, również, nie oznacza, że za trudny i że nie zrozumiałam przekazu. Mniej jadu sugeruję

agnieszkazofiafox

Co z resztą robisz, nie robią miało być*

ocenił(a) film na 8
agnieszkazofiafox

Zatem wytłumacz co Cię tak zbulwersowało.

ocenił(a) film na 7
ev2707

Co wy tak atakujecie ludzi, którzy mają inne zdanie od was? W poprzednim poście leciały same wyzwiska na kogoś komu się ten film nie podobał. Wrzućcie trochę na luz. Druga animacja była dołująca i jak ktoś się brzydzi robali, to także obrzydliwa.

ocenił(a) film na 8
Veital

Druga tak (mnie tez lekko, ale miała taką być ), a co z pozostałymi? Chyba całość się ocenia , co nie?

agnieszkazofiafox

każdy ma inny gust ale wybitne arcydzieło to nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones