PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866641}

Dom Gucci

House of Gucci
6,4 72 390
ocen
6,4 10 1 72390
5,3 43
oceny krytyków
Dom Gucci
powrót do forum filmu Dom Gucci

Absolutnie nie rozumiem w tym wypadku kastingu. Wybrano Leto, który zagrał tak karykaturalnie, że wręcz nieprzekonywująco, w dodatku rola jest kompletnie nieciekawa. Nałożono na niego tonę charakteryzacji i podejrzewam, że przytył też do roli, podczas, gdy mogli wybrać dowolnego innego aktora bez charakteryzacji.

ocenił(a) film na 6
schmetterling_v1

Męczyłam się oglądając Leto w tej roli. Po filmie obejrzałam wywiad z Paolo Gucci i nie ma on zupełnie nic wspólnego z tym, jak został pokazany w filmie. Zwyczajny, wyważony facet. Nie rozumiem, czemu Leto zagrał go jako przygłupiego dziwaka i zastanawia mnie czy to była jego wizja czy reżysera.

blackballoon

Serio uważasz, że na podstawie jednego wywiadu można określić charakter człowieka? :)

ocenił(a) film na 5
PanKracjusz

a na czym bazował Leto?

ocenił(a) film na 7
schmetterling_v1

Bo Leto to słaby aktor i piosenkarz, dostał tę rolę chyba tylko dlatego że jestem psychofanem Gucci ...

ocenił(a) film na 5
Rocketqueen_19

No niestety. Kompletnie nie rozumiem jego popularności, aktor jest wręcz miernym. Widziałem go w tylu filmach a jeszcze nie trafił się taki, w którym byłbym zadowolony z jego gry a wręcz przeciwnie, często był najgorszym elementem obsady,

ocenił(a) film na 5
schmetterling_v1

w ogóle nie rozumiem, dlaczego z Paola, który był przecież głównym projektantem Gucci przez kilka lat, zrobiono kompletnego idiotę, ani dlaczego Leto zagrał go jakby starał się o rolę Super Mario. Ten "jego włoski" akcent budził ciarki żenady. Żeby nie było, lubię przeszarżowane role, ale nawet w takich sytuacjach aktor nie może przekraczać granicy, za którą jest tylko parodia

ocenił(a) film na 5
schmetterling_v1

Rzeczywiście rola Leto niezwykły przykład przeszarżowania i już nie ocierania się, a bycie karykaturą. Jedna z najgorszych ról ostatnich lat. Jak nikt inny zasługuje złotą malinę.

ocenił(a) film na 7
schmetterling_v1

+1 mam wrażenie, że akcent bazował na grze Mario, bo nie ma nic wspólnego z tym jak mówił Paolo

ocenił(a) film na 3
Jacke32

Wcale by mnie to nie zdziwiło xD od czasu jego Jokera wolę unikać jego 'gry' aktorskiej xp

ocenił(a) film na 6
schmetterling_v1

okropnie zagrana rola, rozumiem że miał być pierdołowaty, ale wyszła z tego postać jak z slapstikowej komedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones