PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741555}

Dolina Bogów

Valley of the Gods
4,9 2 621
ocen
4,9 10 1 2621
4,6 20
ocen krytyków
Dolina Bogów
powrót do forum filmu Dolina Bogów

'Ma być to utrzymana w konwencji science fiction opowieść o obdarzonym wielką wyobraźnią najbogatszym człowieku na ziemi (Josh Hartnett), który posiada moc zmieniania rzeczywistości. Na film złożą się trzy wątki fabularne: historie ludzi usiłujących uniknąć tarapatów wynikłych ze zderzenia nadprzyrodzonych wizji z rzeczywistością. '

michal.2907

Majewski, s-f, piękna Berenice i Malkovich w pakiecie, hoho to trzeba będzie zobaczyć. Liczę na kolejną estetyczną ucztę :)

ocenił(a) film na 3
michal.2907

Zdjęcia z udziałem Josha Hartnetta i Johna Malkovicha są właśnie w tym momencie kręcone na zamku w Pszczynie. Wiem bo mieszkam obok ;)

adamPL

Podobno John Rhys-Davies też jest w Polsce i też ma wystąpić w filmie.

michal.2907

No i wiadomo coś o tym filmie?

Kamior

Jan A PKaczmarek pisze cos na swoim profilu na Fb

zakanaka

Nie mam pejsbuka. Tu jest filmweb. Czy są jakieś informacje o postępach w pracach nad filmem czy może umarł śmiercią naturalną ?

ocenił(a) film na 5
cpu

Podobnie jak w przypadku "Młyna i krzyża" postprodukcja filmu jest bardzo czasochłonna zwłaszcza przy stosunkowo niewielkim budżecie. Tym bardziej, że Majewski jest perfekcjonistą. Film na pewno nie umarł śmiercią naturalną. Mam nadzieję, że do Gdynii zdąży go ukończyć, a jak nie to pewnie będzie gotowy na przyszły rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones