PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836440}

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
6,7 65 118
ocen
6,7 10 1 65118
5,7 36
ocen krytyków
Doktor Strange w multiwersum obłędu
powrót do forum filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Dr strange 2 naprawdę niezły, ale zwiastun do niego okazał się znowu skandaliczny, bo zrobili prawdziwy obłęd jeśli chodzi o fabułę. Nie chodziło np jak ze zwiastuna wynikało o sądzenie Stevena o jego manipulację multiwersami z spidermana 3 (chociaż mógł za yo dostać karę), więc dlatego w filmie nie było tekstu " że popełnił bluźnierstwo " no i nie było tekstu złego Strangea "schody się dopiero zaczynają". Eh kiedy twórcy nie będą robić mętliku fabularnego ze zwiastunem i samym filmem. Naprawdę nie ma co zastanawiać się i debatować nad wypuszczonymi zwiastunami, bo często fabuła ni jak się ma co do filmu!

ocenił(a) film na 7
GalaQXus

To akurat na plus, bo idąc do kina spodziewałem się kooperacji Wandy i Strangea, a dostałem ich pojedynek, lepiej się to oglądało. Przykładowo podczas seansu NWH wiedziałem praktycznie wszystko jeszcze przed filmem i było do bani :)

lukaszos1

no w tym sensie dobrze, ale ja po zdaniu Wandy ze zwiastuna spodziewałem się że nie będzie z nim współpracować i jeszcze jakieś zniszczenia wyglądające jak spowodowane przez nią w innych materiałach przedseansowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones