PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708003}

Dobre zabijanie

Good Kill
6,3 6 922
oceny
6,3 10 1 6922
5,3 3
oceny krytyków
Dobre zabijanie
powrót do forum filmu Dobre zabijanie

Tych parę zdań to trudne zadanie... Technicznie i aktorsko film bardzo dobry, ale nie o to chodzi. To jeden z nielicznych obrazów, gdzie ocena uzależniona jest od samego widza. Ktoś powie, że tak jak zawsze i w tym sęk, iż nie tak, jak zawsze. Trochę się (z uznaniem) zdziwiłem, że ktoś tam zrobił taki film a ktoś inny puścił w dzisiejszej rzeczywistości. Może jednak USA to nie tylko "plastik"... Nie zdradzę fabuły, choć jest do odgadnięcia aż za łatwo. Był moment w którym chciałem wyłączyć na prawdę banalny film. Nie ma tam nic, czego inteligentny człowiek nie wie z gazet domyślając się całej reszty, drony to nie jest wdzięczny temat. Niewyspany, pijany i z głową na poduszce "dotrwałem" jednak do końca a to nie zdarza się często. Właściwie to piszę ten komentarz i nie chce mi się już spać... Nie jestem pewien, chyba to emocje są przedstawione po mistrzowsku a zaduma i refleksje powinny dopaść niemal każdego. To nie jest w najmniejszym stopniu thriller, wątków sensacyjnych jak na lekarstwo, to znakomity dramat i tylko dramat! Moim zdaniem :) Polecam!

rafffff

Moim zdaniem film nie jest górnych lotów, nie powala, widziałem znacznie lepsze dramaty

Marek84

...ja pier...le co za komentarz "widzialem lepszy" no to się ciesz pacanie!

ocenił(a) film na 7
Marek84

Moim i są lepsze dramaty, ale z pewnością nie o takiej tematyce. Ten film jest zdecydowanie dla wytrwałych widzów lubiących te tematykę.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/dobre-zabijanie-2014.html

ocenił(a) film na 6
Krzysztof421

Niedawno widziałem zwiastun "Eye in the sky" z Helen Mirren. http://www.filmweb.pl/film/Eye+in+the+Sky-2015-649711

Miał już ktoś okazję porównać?

ocenił(a) film na 5
Khaosth

Niedawno obejrzałem "eye.." POLECAM.
Moim zdaniem nieporównywalnie lepszy od "Good kill".

cichy_5

Że co proszę.

Khaosth

ja miałem, oba dobre, nie wiem, który lepszy, inne perspektywy

Khaosth

Eye in the Sky to bzdura do kwadratu.

ocenił(a) film na 8
rafffff

Nietuzinkowy,wielopłaszczyznowy,przerażający

ocenił(a) film na 7
rafffff

Film zajebiscie dobrze zrobiony,to fakt,klasa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones