PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688891}

Diabelskie nasienie

Devil's Due
4,4 12 506
ocen
4,4 10 1 12506
2,4 5
ocen krytyków
Diabelskie nasienie
powrót do forum filmu Diabelskie nasienie

Nie dla mnie

ocenił(a) film na 1

Ogladalam,ogladalam,i...dalej nie moglam.Wytrzymalam chyba z pol godziny,ale jej,to bylo koszmarnie nudne!Czekalam az cos sie zacznie dziac i dluzej mi sie nie chcialo.Fakt ze nie cierpie filmow typu Paranormal.

ocenił(a) film na 3
bettiboo

Dlaczego oceniasz film którego niewidziałaś?

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Przeczytales co napisalam?Skoro mi sie nie podobal,i nie moglam sie zmusic zeby dalej obejrzec,to znaczy ze dla mnie to wyjatkowa chala.Dlatego daje 1.Prosze,daruj sobie dyskusje.

ocenił(a) film na 3
bettiboo

Jeśli ocenia się coś czego się niewidziało to zwykła ignorancja i brak szacunku i okłamywanie siebie.Z jednym masz rację,dyskusja nie ma sensu.

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Jeśli ktoś ogląda dany film i dalej mimo największych chęci nie jest w stanie go dokończyć to chyba logiczne,że takiemu filmowi należy się 1.

ocenił(a) film na 3
gwenny16

Logiczne?:)
Skoro tak uważasz:)

ocenił(a) film na 5
gwenny16

Cóż za durne rozumowanie oceniać nieobejrzany film !! Owszem, na początku wiało nudą, ale potem jakaś akcja się działa. Analogicznie pewnie oceniacie 10ki. Do połowy fajne i wówczas rezygnujecie z dalszej części filmu.

ocenił(a) film na 1
aanonn

Jakby ten film ''tylko'' wiał nudą to oceniłabym go np. na 3 :)

''Analogicznie pewnie oceniacie 10ki.'' Pudło, strzelaj dalej :)

ocenił(a) film na 3
Berith7777

Niektórzy myślą, że jak filmom founding footage dadzą z marszu jedynkę, to mają od razu +1000 do gustu filmowego na forum Filmweba.

bettiboo

zazdroszczę nadmiaru wolnego czasu. chciałbym móc obejrzeć filmy z gatunków jakie lubię a co dopiero marnować życie na wystawianie 1 na film gdzie z góry wiem że mi się nie spodoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones