PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178574}

Diabelska wyspa

Djöflaeyjan
7,3 105
ocen
7,3 10 1 105
Diabelska wyspa
powrót do forum filmu Diabelska wyspa

'Diabelską wyspę' obejrzałam w ramach tego festiwalu i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Film Fridrikssona był naprawdę niesamowity - to bardzo nietypowe połączenie komedii i dramatu, gdzie granica pomiędzy nimi jest całkowicie zatarta. To, co widzimy na ekranie bawi, ale przede wszystkim porusza. Oczywiście mamy tutaj świetną muzykę i rewelacyjne zdjęcia. Najwięszą wadą jest trochę na siłę wciśnięty motyw z szaloną staruszką (chodzi mi tutaj głównie o grę aktorską tej aktorki, przypominą bardzo grę teatralną z wczesnych lat 30.)
Film polecam wszystkim, bo takie kino naprawdę rzadko się zdarza.

Lady_of_the_Rings

Widziałam ten film w maju 2011.Byłam zachwycona.Poznałam inny kraj o którym nic nie wiedziałam.O Islandii wiem teraz dużo.Polecam wszystkim.

ocenił(a) film na 9
Tereska11

Też strasznie mi się podobał :). A Islandia to naprawdę niezwykły kraj.

Lady_of_the_Rings

Lady_of_the_Rings.Moje marzenie pojechać tam.Uczę się tego języka ale nie wiem co z tego wyjdzie ,Pozdrawiam Ciebie. Cieszę się ze podobał się Tobie ten film, Nazwałaś Islandię niezwykłym krajem. Ísland er merkilegt land
Tereska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones