PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336392}

Diabelska przełęcz

Devil's Knot
6,4 19 980
ocen
6,4 10 1 19980
5,0 4
oceny krytyków
Diabelska przełęcz
powrót do forum filmu Diabelska przełęcz

nieudany scenariusz

ocenił(a) film na 3

Przez większą część tej opowieści po prostu się nudziłem. Rzecz na poziomie średniego, mocno schematycznego filmu telewizyjnego. Sama historia tragiczna, ale po przełożeniu na język filmu scenarzystom i reżyserowi nie udało się nadać tej historii odpowiedniej dramaturgii, tempa i klimatu. Moja ocena na pograniczu 3/10 i 4/10, tym bardziej, że przy takiej obsadzie powinna to być rzecz dużo solidniejsza. To dodatkowo obciąża tę produkcję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
per333

Na temat Trójki w West Memphis obejrzałam chyba wszystko, co było do obejrzenia i ten film jest dość jałowy. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że starano się dobrać aktorów podobnych do prawdziwych postaci, a także dialogi/wypowiedzi będące kalką tych prawdziwych. Z drugiej strony miałam wrażenie, że oglądam słabe streszczenie filmów dokumentalnych tylko z aktorami. O ile dokumenty wywołują mnóstwo emocji, film jest niestety nudny.

per333

to byl film na faktach, duzego pola popisu nie mieli. wiec nie wiem czy ludzie oczekuja fajerwerków w tego typu filmach sa glupi czy poprostu uposledzeni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones