PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 346
ocen
4,9 10 1 31346
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

...a zapomnianą przeze mnie....mianowicie przypomniał mi o potrzebie stosowania nici dentystycznych ;D Tylko tyle i aż tyle wyniosłem z seansu tego "dzieła"

Morelas84

Nie używałeś nici dentystycznych? Fuj! Nie wyobrażam sobie życia bez nici. Nie jestem pedziem, ale facet, który pomiędzy zębami całe życie nosi resztki jedzenie, to obrzydliwość większa od nieumytego tyłka.

ocenił(a) film na 3
vermes

Facet..jeżeli Ty masz takie doświadczenia to sorry, ale nie każdy kto nie używa nici od razu "nosi całe życie resztki jedzenia" i jest "obrzydliwy". Zapewniam Cię że gdybym miał tego typu odczucia co Ty to(o jedzeniu między zębami) to nie potrzebowałbym filmu aby żeby o tym pamiętać...Uważam że od zawsze mam zadbaną jamę ustną. Mam zdrowe zęby, czyszczę 2-3 razy dziennie szczoteczką elektryczną + płukanie listerinem, regularnie odwiedzam stomatologa, a moja małżonka od zawsze powtarza że ujmuję ją mój przyjemny zapach z ust. Po co to wszystko piszę? Żeby dać Ci do zrozumienia jak bardzo może być krzywdzące ocenianie kogoś, czyjejś higieny po jednym komentarzu na filmwebie...poza tym może masz zadbaną jamę ustną, ale po komentarzu i jakości porównania, wysuwam stwierdzenie że posiadasz braki w kulturze osobistej, co jest nie mniejszym "obrzydlistwem" od braku higieny cielesnej.

ocenił(a) film na 7
Morelas84

Dobrze powiedziane, tak sie zamyka buzie innym ludziom :D

Nightmoore

Ale pewnie aborcja na życzenie oraz in vitro czy para miziająca się w parku nie są już takim złem, jak moja niska kultura osobista?

ocenił(a) film na 7
vermes

Pytasz zla osobe bo nie jestem przeciwko aborcji ani in vitro :)

ocenił(a) film na 2
vermes

Chyba ze niektórym starczy mycie zębów elektryczną szczoteczką xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
niedenerwujsie

Oglądałem bardziej durniejsze horrory a że tych dobrych coraz mniej zaczynam każdy oglądać późną nocą, bez towarzystwa czyli w samotności i bez używek (THC, alkohol itp.) myślę, że jeżeli ktoś zwrócił tylko uwagę na nić dentystyczną i nudził się oglądając ten film to powinien zmienić gatunek oglądania innych filmów bo nie licząc horroru "Obecność" w ostatnich ciężko znaleźć więcej jak 10 filmów, które robią wrażenie w scenach gdzie przy akcji jest mocny dźwięk muzyczny i efekt wciągania kogoś lub napaści. Uważam, że oceny od 1 do 3 to naprawdę filmy nienadające się do oglądania a ten film choć nie najlepszy do takich nie należy. Jeżeli ktoś ma inne zdanie niech sobie obejrzy film w "samotności, kino domowe, późna pora najlepiej między 23 a 1, wyłączy telefon komórkowy i niech nie drinkuje, jeżeli będzie to kolejny nieudany seans polecam zaprzestać oglądać Horrory.

Morelas84

Przykład kretyńskiego wpisu do nikogo o niczym.

ocenił(a) film na 6
Morelas84

wow to tak jak twój komentarz! ;)

ocenił(a) film na 3
Morelas84

Pomyślałem dokładnie o tym samym:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones