PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809318}

Diabeł wcielony

The Devil All the Time
7,1 56 027
ocen
7,1 10 1 56027
6,1 24
oceny krytyków
Diabeł wcielony
powrót do forum filmu Diabeł wcielony

Każdy zabija każdego, chyba że ktoś wcześniej zabił się sam. Z grubsza o tym jest ten film. Wszystkie z postacie to fanatycy, zboczeńcy, mordercy, sadyści lub dowolne kombinacje powyższych. Nie ma w tej historii żadnej "normalnie" zachowującej się osoby, która wprowadziłaby jakiś pierwiastek wiarygodności przedstawionego świata i pozwoliła w niego uwierzyć. Chciałoby się powiedzieć, że jest dobrze zagrany, gdyby było tu chociaż coś ciekawego do zagrania. Postacie są płaskie, szablonowe i raczej symboliczne, co akurat mógłbym zrozumieć, gdyby cała historia niosła ze sobą jakiekolwiek przesłanie (może ktoś mi tu pomoże?). Temat fanatyzmu religijnego mógłby być ciekawym kontekstem historii, ale w połowie opowieści widocznie znudził samych scenarzystów. Przez chwilę intryguje pastor grany przez Pattisona, ale tylko przez chwilę, bo po 2 scenach wiemy już o tej postaci wszystko i żadnej wieloznaczności nie ma co oczekiwać. To największe rozczarowanie. Przebrnąłem przez ten film zachęcony ocenami i czekając na "WOW". Nic z tego. Największą radość sprawiło mi samobójstwo Lenory. Bezmyślność i nieporadność tej postaci doprowadzały mnie do szału.

ocenił(a) film na 4
przeman1

Szukałam takiego komentarza. Z ust mi wyjęte wrażenia po tym filmie. W uszach mi dudni od ciągłych wystrzałów i zastanawiałam się kogo tam jeszcze można zabić xD

przeman1

Wspaniale to skomentowałeś w pierwszym zdaniu, mam identyntyczne wrażenia!

ocenił(a) film na 7
przeman1

Ja odnioslem to tak, ze wtedy zabijanie bylo naprawde niczym i czyms latwym do zatuszowania, bo tak naprawde nie bylo mozliwosci zlapania sprawcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones