PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175124}

Deszcz

Rain
5,9 9 548
ocen
5,9 10 1 9548
5,9 7
ocen krytyków
Deszcz
powrót do forum filmu Deszcz

Matrix !!!!

ocenił(a) film na 5

Śmiem twierdzić, że ta animacja była podstawą do scenariusza Matrixa

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 7
Dream_Maker

dobrze gadasz!

ocenił(a) film na 6
Dream_Maker

Śmiem twierdzić, że Matrix to kupa, a Deszcz tomka bagińskiego jest co najmniej niezły. pozdro

huo_sanchez

Zgadzam się w 100% - Matrix to kupa, a "Deszcz" jest niedoceniany. Inne, krótkie metraże Pixara mają średnie około 8, a to tylko "6". Jak na animację z zrobioną w 1997 roku i samemu to wygląda znośnie. p.s. Jeśli więc uważasz, że na podstawie tej produkcji zrobiono Matrixa, to skąd taka przeciętna nota? :) No chyba, że również widzisz antygeniusz Matrixa.

LukeInside

Napisałeś mi właśnie, że tlen nie jest materią. :) Rozbawiło mnie to. Antygeniusz Matriksa to jak oceniasz? Swoim niezawodnym wykrywaczem prawdy, mówiącym, że tlen to nie materia, bo gaz? :)

Mieć pomysł to jeszcze nie tyle, co dobrze film zrealizować, pomysł wykorzystać w 100%. Bardzo szybko rzucasz kupą, ale przydałyby się argumenty.

hyrkan

Powietrze to stan skupienia materii, a nie materia sama z siebie :) Odsyłam do podstawówki.

"Bardzo szybko rzucasz kupą" - nie szybciej, niż ty na osoby wierzące, które określiłeś mianem "niepełnosprawnych", "idiotów" itd. itp. :D

LukeInside

Osoby niepełnosprawne są niepełnosprawne. Osoby, które uważają, że to, czego nie widać, nie słychać, nie czuć, nie można dotknąć, nie da się wykryć aparaturą, jest tak samo rzeczywiste, jak to, co się da, mają po prostu zaburzoną percepcję rzeczywistości, czyli wprost: są niesprawne intelektualnie. W dawnej nomenklaturze to idioci, kretyni. Pojęć tych może nie powinienem używać, bo budzą niemiłe skojarzenia. Pozostają jednak prawdziwe.

Powietrze, akurat, to gaz będący mieszaniną azotu, tlenu, kilku innych pierwiastków i związków. Nie stan skupienia. Możesz mnie odesłać do tej konkretnej podstawówki, gdzie się uczyłeś bzdur? Chciałbym napisać do dyrekcji. W sumie możesz napisać za mnie. Link do twoich słów. Tylko tyle.

hyrkan

"Osoby niepełnosprawne są niepełnosprawne" - bezcenne!!! Czekam na więcej!!!

Wszelką wiedzę czerpiesz z wikipedii rozumiem? :) Sam pisałeś, że powietrze to materia :) Teraz się z tego nie wyplączesz.

LukeInside

Oczywiście, że powietrze jest materią. :)
Z czego się mam wyplątać? To ty pisałeś, że jest niematerialne.

Chciałbym wiedzieć, jaki sitcom jest dla ciebie lepszą kopalnią wiedzy niż wikipedia. :)

hyrkan

Powietrze jest mieszaniną gazów, które nie są materialne :)

Czyli przyznałeś się do tego, że czerpiesz na szybcika "wiedzę" z wikipedii :D Buahaha

LukeInside

Jednak są materialne. Nie otwarłem wikipedii w czasie tej rozmowy.

Podliczysz, ile razy skłamałeś o wikipedii? :) Kolejne i kolejne kłamstwa by mnie zaatakować. Po tym poznałem, że nie jesteś chrześcijaninem tylko nędznym prowokatorem, że tak lekko kłamiesz, łamiesz przykazanie.

hyrkan

Mieszaniny same z siebie nie są materialne, tylko gazy w nich występujące :D Czyli jednak logika z gimby z klucza wszystko czerpaliście :D

LukeInside

Skąd bierzesz te bzdury? :) Uczyli cię, że mieszaniny nie są materialne? Tlen jest niematerialny? Czemu sobie nie sprawdzisz w książkach?

LukeInside

Mieszaniny nie są materialne. Uhm. ;) A napiszemy to Twoim nauczycielom?

LukeInside

Aha. zapomniałem już, którym ćwierćinteligentem jesteś, a to mnie trolluje ten osobnik, który ma tlen za niematerialny. :D

LukeInside

A na czego więcej czekasz? (W punktach mam przewagę 179:1, przypominam, że 1 masz z litości)

hyrkan

hahahahah

LukeInside

Już nawet słów nie piszesz. :) Chrześcijanie daliby radę, fanatyku teorii spiskowych.

234:1 (z litości)

hyrkan

"Już nawet słów nie piszesz." - przy takim poziomie ergumentów? Wybacz, mam inne rzeczy do roboty, niż siedzenie i rzucanie grochem o ścianę.

LukeInside

Tak, dowalanie i Diablo 2. :) Coś pominąłem?

hyrkan

Napisałeś w tym temacie dzisiaj ty, czy już dostateczna degeneracja? :)

LukeInside

Znów nie po polsku, chyba że Yodę udawać próbujesz, nieudolnie jednak. :)

hyrkan

Nie potrafisz nawet poprawnie czytać, trudno. Żegnam ozięble :D

LukeInside

Analfabetą strasznym jesteś ty, pisać uczyć musisz się. :D No ale bliżej jednak masz do Kaspara H. niż Yody.

hyrkan

Nie to co ty - bliżej do Hitlera, który zabiłby wszystkich niepełnosprawnych i wyznawców religii :D

Wolę popełniać błędy w pisowni niż w myśleniu - jesteś w tym specem :D

LukeInside

Gott mit uns!

LukeInside

Błędnie (jak zwykle) uznałeś, że gdy nazwiesz tlen niematerialnym, to jest to błąd w pisowni, a nie w myśleniu. :)

Pierwszy raz fizykę będziesz mieć we wrześniu?

hyrkan

Nie zaczynaj i tak wiadomo, żeś przygłup. Podaj jaki rocznik urodzenia :) Boisz się?

LukeInside

Czego? Że będziesz mnie trollować z użyciem rocznika? Nieszczególnie mnie to przeraża. Po tym, jak zobaczyłem idiotę niewierzącego w materialność tlenu nie boję się już forumowych głupców.

LukeInside

:) 289:1, gdzie 1 z litości

LukeInside

Co za niemerytoryczna wypowiedź. "Kupa". Nic nie wiesz. ;)

Dream_Maker

Może to i tak wygląda ale Matrix napewno był inspirowany Ghost In The Shell i pewnie Bagiński z tego też czerpał inspiracje na tą animacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones