PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 424
oceny
7,5 10 1 350424
5,9 39
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

co to wogóle jest?

ocenił(a) film na 1

Spodziewałem się godnej adaptacji komiksów a dostałem wielki skok na kase z lipną fabuła.

ocenił(a) film na 7
DINOSOWER

Wyjdź i nie wracaj. Deadpool to jedna z najlepszych adaptacji komijsów wszechczasów :P

ocenił(a) film na 1
Dodwizo

Jeżeli uważasz ze to wierna adaptacja. ok niech ci bedzie kazdy ma swoje zdanie. dla mnie jedna z najgorszych ale po to są takie fora

DINOSOWER

Ale co ci dokładnie nie pasuje?

ocenił(a) film na 1
sentia

fabuła , niektórzy aktorzy poniewaz byli sztuczni,

ocenił(a) film na 7
DINOSOWER

Em, to jest bardzo dobra adaptacja komiksu, chyba go nie czytałeś a piszesz żeby być ważne, ta?

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Czytałem.Film jest wierną adaptacją komiksu.nope. ale kazdy ma swoje zdanie

ocenił(a) film na 7
DINOSOWER

Na jeden ten film nie zasłużył, poza tym, co w tym filmie jest nie tak do komiksu?

ocenił(a) film na 10
DINOSOWER

Ale to jest idealna ekranizacja komiksu, najbardziej wierna pierwowzorowi. Ćpałeś coś?

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

tak bo musialem po tym beznadziejnym filmie się uspokoic ze wgledu ze stracilem 1godz 48min mojego czasu

ocenił(a) film na 9
DINOSOWER

Widać człowieku, że nie czytałeś komiksów o Deadpoolu ;)

ocenił(a) film na 1
Netehor

czytałem. Dlatego jestem bardzo rozczarowany tym filmem

użytkownik usunięty
DINOSOWER

Zdefiniuj "lipna fabuła"

ocenił(a) film na 1

Fabuła bardzo "skakała" mialem wrazenie ze chcieli zmiescic cala historię w 1godz i 48min to troszke za mało ;).przez te fakty oceniam fabułę na 1/10.

ocenił(a) film na 7
DINOSOWER

Celowo skakała.

ocenił(a) film na 1
DINOSOWER

Ehhh dajecie takie oceny bo lubicie komiksy. Spójrzcie na ten film jak ludzie którzy nie mieli stycznosci z tym komiksem.Robienie deadpoola tylko dla fanów komiksu??.Nie bo jezeli by tak zrobili to nie dostali by tyle milioniów do kieszeni. Pojechali po najprostszej linii oporu.

użytkownik usunięty
DINOSOWER

ten film jest też dla nowych widzów, w końcu zostaje nam przedstawiony sam Deadpool

ocenił(a) film na 1

też? może gdybym nie znał komiksow to oceniłbym na 3/10 . Ten film to żadne arczydzieło. Nie rozumiem ludzi którzy nie czytali komiksów a dają 10/10 to jest dla mnie smieszne.

użytkownik usunięty
DINOSOWER

w takim razie masz jakiś problem skoro nie umiesz się z tym pogodzić

ocenił(a) film na 1

ale ja tylko wyrażam swoją opinię ;) po to są takie fora

ocenił(a) film na 7
DINOSOWER

Jak mi się film nie podoba to patrzę na stronę techniczną żeby nie dawać filmom które jednak coś w sobie miały 1/10 bo to jest żałosne ;)

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Ale ten film miał taki potencjał że nie wiem jak go można było nie wykorzystać

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

czyli mam spycjalnie doszukiwac sie jakis zalet żeby dać mu więcejj niż1? ? ? ? say what??

ocenił(a) film na 7
DINOSOWER

Strona techniczna, masz zaletę na 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones