PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178977}

Damy z Las Vegas

Las Vegas Lady
4,2 42
oceny
4,2 10 1 42

Damy z Las Vegas
powrót do forum filmu Damy z Las Vegas

W Las Vegas, Lucky i dwie jej dziewczyny, Carol i Lisa, planują ukraść pół miliona dolarów sadystycznemu kierownikowi kasyna Circus Circus. Tajemniczy człowiek jest ich kontaktem i organizatorem. Każda z kobiet może być słabym ogniwem w schemacie, który musi być bezbłędny: chłopak Lucky'ego jest ochroniarzem w kasynie, Lisa jest artystką trapezową, która teraz nękana jest zawrotem głowy, a Carol jest zadłużona wobec paskudnego bandyty - plus, jako Murzynka, jest poddawana dodatkowym prześladowaniom. Czy dziewczyny mogą zrobić skok, czy plan, z tajemniczym organizatorem, jest zbyt skomplikowany, aby odnieść sukces?
Polski tytuł: "Dziewczyny Z Las Vegas".

kerulet

Leciał o północy na Red Carpet tv. Przy drugiej reklamie usnąłem. Może będzie jeszcze powtórka.

bennyhillshow

Wczoraj ponownie puścili ten film o północy. Tym razem nie usnąłem :)
Jak dla mnie średni. Pod koniec filmu, kiedy wyjaśniło się kto stoi za planem obrabowania właściciela kasyna cała fabuła filmu zaczęła być dla mnie nie logiczna. Można obejrzeć, ale bez rewelacji.

ocenił(a) film na 4
bennyhillshow

Fajne starsze filmy czasem puszczają na tym kanale.

Chlor_3

Zgadza się. Śledzę ramówkę i czasem co fajnego wyłapię :)

ocenił(a) film na 3
bennyhillshow

Dzisiaj leciało o pierwszej w nocy. Sam film niestety słaby.

Raf KRK

Tylko wersja polska na tym kanale często-gęsto leży i kwiczy. Tak było np. z filmem ,,Jak grom z jasnego nieba" czy ostatnio ,,Płonące łóżko". Jakby jakaś amartoszczyzna z pirackiego VOD. Ale za to emitują rzadkie w polskiej tv filmy. ,,Damy z Las Vegas" też się chyba do nich zaliczają i też pewnie z koszmarną wersją polską. Będą w niedzielę 29 I 2023.

Maluch1844

23.20 ponownie seans :)

ocenił(a) film na 4
bennyhillshow

Właśnie oglądałem powtórkę i w tym filmie największe wrażenie robił biust tej pani w roli głównej. :-))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones