PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36169}
6,0 1 887
ocen
6,0 10 1 1887
D.I.L.
powrót do forum filmu D.I.L.

to był najgorszy film prezentowany w cyklu festiwal kina niezależnego w dwójce i nie wiem dlaczego wygrał, bo nawet sam pomysł był tak banalny i oczywisty, że zasypiało się po 20 minutach. W filmie same standardy: dresiarze, dragi i niepodniecający seks, no i jeszcze te przechwałki kto co za ile kupił (hehe). I żeby było weselej mordobicie. Jak w tym kierunku będzie szło polskie kino niezależne to ja już wolę się przeżucić na Rambo albo Predatora...ciekawiej będzie.

użytkownik usunięty
Alicja_w_kajdanach

gdybyś się troszke zastanowiła...
gdybyś się nieco zastanowiła to może zauważyłabyś że ten film nie miał konkurować z ogólnoświatowymi trendami kina akcji... film ten miał zupełnie inny cel, którego ty niestety nie zauwazyłaś. miał to być obraz ukazujący rzeczywistość a w niej "dresiarze, dragi i niepodniecający seks oraz przechwałki " są na porządku dziennym.... pozdrawiam

Alicja_w_kajdanach

byl to najlepszy film bo...byl najmniej offowy!! Jak dla mnie to na reszcie zasypialem a ten z przyjemnoscia obejrzalem do konca!! jednak jezeli masz odmienne zdanie to skladam poklon bo jak dla mnie to polski off jakis ciezkostrawny jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones