PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765956}

Dżungla

Jungle
6,6 39 958
ocen
6,6 10 1 39958
5,5 4
oceny krytyków
Dżungla
powrót do forum filmu Dżungla

Na film wpadłam przypadkiem. Oglądałam ze słuchawkami na uszach i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Każdy odgłos, od dzikich zwierząt w nocy, poprzez ulewny deszcz, aż po chrupiące pod zębami niewyklute jeszcze pisklęta, wzmocniły odbiór i pozwoliły jeszcze bliżej poznać ten okrutny, dziki świat. Myślę, że, gdy człowiek jest tam tyle dni, sam ze sobą i swoimi myślami, a przy tym otaczają go te wszystkie dźwięki i obrazy, to faktycznie czuje się jednocześnie taki malutki w wielkiej dżungli i schwytany w hermetyczny malutki świat, który nie jest jego. Wizualnie film porządnie zrobiony, dźwiękowo również. Bardzo polecam.

ocenił(a) film na 8
Jo_Many

Tak, główne atuty tego filmu to dźwięk i zdjęcia. Wypadałoby też dodać, że tak piętnowane wizje bohatera nie są niczym zaskakującym, jeżeli jest wyczerpany i głoduje, zjada jakieś tam podejrzane owoce, a i jego powoli zjadają różne paskudztwa. W halucynacjach nie ma logiki.

ocenił(a) film na 8
pulsat1214

To prawda. Wystarczyłoby, gdyby jeden z faktorów - albo zdjęcia albo dźwięk byłby na niższym poziomie i film nie byłby taki spójny. Co do bohatera i trapiących go tam wizji, to też się zgadzam. Myślę, że takie zdarzenie jest bardzo traumatyczne i organizm płata różne figle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones