PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781}

Dług

7,8 151 915
ocen
7,8 10 1 151915
8,3 38
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

http://www.dlug.org.pl/index.php?m=0&s=2

A teraz pomyślmy, że chłopaki dostali po 25 lat , chociaż działali już w stanie skrajnego
wyczerpania psychicznego, a taki Brevik 21 lat. Co to ma być ?? Przecież to ewidentna wina
policji. Zresztą , czemu nikt nie dochodzi tego kim był ów policjant z którym rozmawiał
przestępca ?

ocenił(a) film na 9
bbmistrz

Na szczęście zostali uniewinnieni. Chociaż bohater, w którego wcielił się w tym filmie czekał na to bardzo długo, bo stało się dopiero za kadencji B. Komorowskiego (chyba w 2010). Sikora został uniewinniony już przez Kwaśniewskiego...

ocenił(a) film na 8
Monaco_filmweb

Zapewne chodziło Ci o ułaskawienie?

ocenił(a) film na 9
Wniebowziety

Tak. Przepraszam, moje gapiostwo. Oczywiście rozróżniam uniewinnienie od ułaskawienia. ;)

Monaco_filmweb

Film swietny, jeden z lepszych polskich jakie oglądałam. Ja osobiscie uwazam ze oni na całkowite ułaskawienie nie zasłuzyli. Jednak 25 lat to rowniez stanowczo za duzo biorąc pod uwage okolicznosci jakie zaszły. Na szczescie obaj sa juz na wolnosci. Bardzo zdziwilo mnie to ze na poczatku tylko jeden zostal ułaskawiony czyzby jakies znajomosci? Pamietam ze p. Brylinski bardzo dlugo czekał na ulaskawienie, mimo ze działali razem.

ocenił(a) film na 9
monia198923

A ja nie rozumiem czemu drugi też dostał 25 lat, skoro nie zabił. Rozumiem, że uczestniczył, ale chyba jest różnica między dwoma morderstwami a pomocą w ukryciu zwłok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones