PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4817}

Czwarte piętro

The 4th Floor
6,8 4 664
oceny
6,8 10 1 4664
5,3 3
oceny krytyków
Czwarte piętro
powrót do forum filmu Czwarte piętro

Oglądałam go naprawdę dawno temu i zrobił na mnie duże wrażenie i nieźle mnie wystraszył. Wiele kotłujących się ze sobą robali zawsze przyprawie mnie o obrzydzenie jak mało co, nawet teraz jak sobie przypomnę te wyłażące tabuny insektów z umywalki i dziur w tym filmie, to mam gęsią skórkę. Jeden z lepszych thrillerów (zawsze będzie się on dla mnie łączył z "Nie patrz w dół"), niestety teraz już takich nie robią.

ocenił(a) film na 10
dkf

Będą spoilery.
Obejrzałam go po latach i już mi się nie wydawał taki cudowny jak wyobrażenie o nim, ale i tak nie jest zły. W mojej pamięci zupełnie nie zapisał sie ten sąsiad psychopata i moim zdaniem trochę popsuł ten film, bez niego byłby lepszy.Natomiast cały czas nie daje mi spokoju ta sąsiadka, niby taka wścibska wszystko o wszystkich wiedziała, a nie zauważyłby że staruszka od dawna już nie żyje albo nie mieszka już w mieszkaniu na 4 piętrze? Jak coś wiedziała to na jakiej zasadzie? Dziwna postać.

dkf

Szukam filmu który oglądałam dawno temu i chyba jest to ten. Była w nim scena z pokojem wypełnionym jakby styropianem? Czymś białym na pewno :)

kasia4281

to chyba ten

ocenił(a) film na 8
dkf

To ile ty mialas jak to ogladalas, 1 rok? Ten film nie ejst jakis stary. Musisz miec 15 lat :)

ocenił(a) film na 10
funkmachine

Nie wiem, o co ci chodzi? Teraz mam 26 lat, nie wiem ile miałam jak go oglądałam, ale jak film ma 16 lat to mogłam mieć minimum 10 lat, Chyba troche inaczej odbiera film ktoś kto ma 10 a 26 lat.

ocenił(a) film na 8
dkf

Tyle, że ten film nie jest dla osob ponizej 15 roku zycia, mamusia cie nie przypilnowala zdaje sie :)

ocenił(a) film na 10
funkmachine

To ci dodam że go właśnie z mamą oglądałam.

użytkownik usunięty
funkmachine

a co to ma do rzeczy ile się ma lat? kazde dziecko kiedyś obejrzało jakiś film, którgo nie powinno widzieć. Ja w wieku 6 lat byłam wielką fanką serii Koszmar z ul Wiązów. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones