PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670711}
3,8 9 152
oceny
3,8 10 1 9152
Czasy ostateczne: Pozostawieni
powrót do forum filmu Czasy ostateczne: Pozostawieni

Totalne dno

ocenił(a) film na 2

Szkoda Cage'a ale po takim filmie mam dośc jego twórczości na jakis czas

Agi_i_Mis

Ja od jakiegoś czasu jak widzę, że ma grać Cage to odpuszczam. A to był jeden z moich ulubionych aktorów, tak samo Lance Henriksen, van Damme wieki temu. Ech... czyżby wszyscy tyle wciągali tego koksu, żeby grać w każdym gównie jakie im podsuną?

Agi_i_Mis

Koszmarny film. Film dla zrytych moherowych beretów

Agi_i_Mis

Ja sobie ostatnio odswierzyłem stare kawałki red rock west I Arizona junior. Cieżko o dobre ciekawe kino ostatnio.

skyter

popr. odświeżyłem

Agi_i_Mis

...nie chę kogoś urazić ale ...od kiedy Cage jest czegokolwiek TWÓRCĄ chyba własnych zarobków, bo i odtwórcą od kilku dobrych lat jest marnym Może z ciekawości tak krytycznych komentarzy oglądnę go, ale tylko jak będę bardzo dużo czasu miała

ocenił(a) film na 3
Agi_i_Mis

Obejrzałem całość. Najbardziej śmieszyła mnie Chloe. Myślę, że 5 kilometrów na sprincie by zrobiła ze spokojem. Miała ogólnie dobrą kondyche do ciągłego biegania. No i umiejętnośc prowadzenia niemal każdego pojazdu mechanicznego...

ocenił(a) film na 2
Agi_i_Mis

Też nabyłeś w płytolandzie? ; )
https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=948033668644966&id=933243896790 610 Pozdrawiam.

Agi_i_Mis

Cage gra w co raz gorszych produkcjach i nie wiem czym to jest uwarunkowane czy tym, że nie ma ról na miarę jego możliwości czy kieruje się tylko zarobkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones