PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220267}

Czas zguby

Kaal
5,2 415
ocen
5,2 10 1 415
Czas zguby
powrót do forum filmu Czas zguby

Zdecydowanie wolę oglądać filmy, w których Shahrukh Khan gra, niż te przez niego produkowane...

ocenił(a) film na 10
Anaru

Mnie się ten film baardzo podobał! Znakomite zdjęcia, całkiem nieźle budowane napięcie. No i mroczny Ajay Devgan!

Anaru

kiedy obejrzałam początkową piosenkę byłam pełna zapału by oglądać ten film, po 30 min już miałam wyłączyć ale postanowiłam, że jednak go obejrzę, 2 część muszę przyznać była fajna, adrenalinka była i się akcja rozkręciła... Ale zgadzam się z Anaru jednak wole komedie romantyczne,dramaty z Shahrukh Khan-em...
Początkowa piosenka była świetna ale trochę taka dziwnie bo to był taki horror... Ale i tak mi się podobała...

ocenił(a) film na 2
Anaru

Niestety mi film sie nie podobał. Był strasznie nudny ani nie bylo w nim akcji ani nie był to horror(no chyba ze dla 13 latków:P).
Pierwszy raz widze tak dobrze nakręcony (ładne ujęcia, niezła muzyka) film który aż tak przytłacza nudą.
Co prawda kilka ujęć było niezłe ale to nie uratowało filmu. No i rzeczywiście jak grał ajay robilo się ciekawiej ale dla mnie była to niestety strata czasu. Szczerze nie polecam.

ocenił(a) film na 7
Anaru

Mi film się bardzo podobał trzyma w napięciu świetne sceny z tygrysami aktorzy pierwsza klasa ale ta piosenka wogole mi nie pasowała do filmu

ocenił(a) film na 8
Riya22

Fabuła tak sobie, ale sceny przyrody i zwierząt rewelacyjne

ocenił(a) film na 1
afisiafisia

I dlatego dałaś/eś aż 8?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones