PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623874}

Czas zapłaty

Welcome to the Punch
6,1 11 921
ocen
6,1 10 1 11921
Czas zapłaty
powrót do forum filmu Czas zapłaty

Po obejrzeniu "Blitz", "the Sweeney" kolejny film, który wciąga i daje naprawdę dużą satysfakcje. Trzyma w napięciu i pozwala widzowi wczuć się i zrozumieć sytuację każdego bohatera. Nikt tu nie jest czarno-biały. Dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 6
verigut

Ja po oglądnieciu dobrego filmu pod tytułem "Shifty" postanowiłem zajżeć do twórczości tego pana i tak znalazłem ten filmik który nie jest zły ale momentami wiało nudą,jednak na większym minusem tego filmu jest aktorstwo a dokładnie aktorstwo głównego bohatera który jest po prostu porażką James McAvoy nie powinien w ogóle w tym filmie zagrać bo swoją grą aktorską schrzanił prawie cały film jednak sam film ma potencjał dlatego ode mnie 6/10.Co do wyżej wymienionych filmów to tak "Blitz"świetny a do "The Sweeney" się przymieżam ale jeśli polecasz to chyba oglądnę.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
DemiaN

Jeśli lubisz mocne angielskie kino to na pewno przypadnie ci do gustu. Scenariusz i reżyseria Nick Love ten od "Football Factory" i "the Business"

ocenił(a) film na 5
verigut

Skoro mowa o mocnym brytyjskim kryminale warto wspomnieć o filmie Essex Boys.

ocenił(a) film na 7
lagaj

Jeśli mówimy o Essex Boys, należało by wspomnieć także o Bonded by Blood i Rise of the Footsoldier. Wszystkie filmy przedstawiają tę samą historie z różnych perspektyw. Dla mnie z całej trójki najlepszy był Rise of The Footsolidier.

ocenił(a) film na 7
verigut

Też mi się podobał, akcja trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 6
verigut

Ostatnio i mnie coraz bardziej pasuje angielskie kino , dużym plusem jest poważne traktowanie widza , chyba raczej nie kręcą filmów klasy B i niżej ...

ocenił(a) film na 6
verigut

Blitz i Sweeney taak, pozytywne zaskoczenie, natomiast na Punchu lekko się zawiodłem, bo spodziewałem się więcej, ale i tak trzyma niezły poziom:)

verigut

dla mnie solidna 8, ale moze dlatego ze przejadly mi sie amerykanskie filmy tego typu. Końcówka i niektóre momenty naciągane, ale miło się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones