PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637823}

Czas próby

The Finest Hours
6,5 20 488
ocen
6,5 10 1 20488
5,3 3
oceny krytyków
Czas próby
powrót do forum filmu Czas próby

Moje pierwsze skojarzenie, że gdzieś to już było. Może będzie ciekawie ale wszystko wskazuje, że będzie Titanic 2 :D

cLoNe_xx

Co na to wskazuje, konkretnie?

ocenił(a) film na 6
Uh_Huh

statki są

Mixon-

Taa. A ponieważ jest statek, ocean i facet, to się kojarzy z "Gniewem oceanu". Myślenie skojarzeniowe - nic nie warte.

Uh_Huh

ja bym chciał coś w stylu "Patrol" z Kevinem Costnerem

Koksik666

Czyli co? :)

Uh_Huh

chodzi o klimat wiesz żeby pokazali troche jak trenują tam wplątać jeszcze jakiś wątek a później akcja ratownicza tez jak w wyżej wymienionym filmie czyli zimna woda,ciężkie warunki kamera ochlapywana wodą.Wiesz akcja bo mimo wszystko akcja ratownicza w Titanicu była jakaś flegmatyczna a jak już wszyscy byli w wodzie to niewiele się działo

Koksik666

Kapuję. Pewnie będzie.

ocenił(a) film na 8
Koksik666

Dokładnie Koksik666 , warto by było aby film zawierał też takie sceny :)

cLoNe_xx

Raczej "Życie Pi 2".

ocenił(a) film na 7
NickError

Wczoraj widziałem ten film i nie jest to ani tt2 ani zycie pi 2 ;p

cervus369

Warto isc na to do kina? Bylam w tamtym roku na 33 i jestem troche zmeczona filmami na faktach, gdzie nikt nie ginie. Warto obejrzec juz teraz na duzym ekranie czy poczekac... pare lat az puszcza w tv i przypadkowo sie natkne zmieniajac kanaly?

ocenił(a) film na 5
cumartesi

Moim zdaniem nie warto. Mimo pozornej akcji, film długimi fragmentami był bardzo nudny. Wiele niepotrzebnych, nic nie wnoszących scen, a sama historia jak dla mnie za mocno podkoloryzowana. Gdybym natrafił na ten film w tv, mimo iż nie lubię przerywać filmów w trakcie, pewnie zmieniłbym kanał, ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 6
cLoNe_xx

Morze, sztorm, wątek miłosny, polecam . Wśród wielu filmów które można zobaczyć teraz w kinie ten jest wart obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones