PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31725}

Czarny rycerz

Black Knight
6,2 16 883
oceny
6,2 10 1 16883
Czarny rycerz
powrót do forum filmu Czarny rycerz

Zapewne po tym pokazie niektórzy zuli zawód, a z ust innych słyszałem komentarze, że to powielony schemat filmowy... Cóż.. Ja szedłem na ten film znając dotychczasowe produkcje z udziałem Lawrence'a i spodziewając się raczej słabego filmu... Niemniej jednak ponieważ mam sporo sympatii do tego czarnoskórego komika poszedłem... :)) Muszę przyznać, że nie zawiodłem się! Było nawet lepiej niż oczekiwałem! Film jest niezły. Może trochę uproszczona fabuła i chwilami może rzeczywiście typowe schematy, ale Lawrence dwoił się i troił aby wykrzesać ze swojej roli jak najwięcej komediowych gagów. Cóż... Chyba mu się udało... Poza nielicznymi zupełnie niezadowolonymi widzami to większość jednak miała sie z czego pośmiać.... Reasumując: polecam komedię "Czarny rycerz" wszystkim , którzy mają już wrodzoną, odpowiednią dawkę humoru i potrzebują tylko bodźca by wykrzesać z siebie potężną dawkę śmiechu :)))

ocenił(a) film na 8
Kichus

dobrze napisane
zgadzam się z Tobą "w całej rozciągłości" ;-)

użytkownik usunięty
anitamta

:)))
Cieszę się że ktoś podziela mój pogląd na temat tego filmu :)))

użytkownik usunięty
Kichus

politycznie poprawne aż do bólu
Ogólnie film mi się podobał, nie oczekiwałem czegos lepszego- więc jestem zadowolony ;)
Pojawia sie tylko pytanie - Czy Ci Amerykanie potrafią robić już tylko filmy aż do bólu "politycznie poprawne" ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones