PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31725}

Czarny rycerz

Black Knight
6,2 16 873
oceny
6,2 10 1 16873
Czarny rycerz
powrót do forum filmu Czarny rycerz

Nie dotrwałem do końca. Zawsze się jednak zastanawiam przy tego typu filmach, jaka w założeniach miała być grupa docelowa widzów. Poziom fabuły i żartów jest skrojony dla dziesięcio-, góra dwunastolatków. Ale do tego dołożone są "żarty" i podteksty seksualne, które wykluczają oglądanie przez tę grupę. Więc nie dla dorosłych i nie dla dzieci. Ale może grupa infantylnych dorosłych jest wystarczająco liczna?

Grzegorz_Scibisz

Uderzyłeś w sedno. Większość tzw. komedii i niemal 100% seriali operuje tekstami dla "dziesięcio-, góra dwunastolatków." po czym "podteksty seksualne, (...) wykluczają oglądanie przez tę grupę". Wniosek prawidłowy, tyle, że twierdzący, tak: "grupa infantylnych dorosłych jest wystarczająco liczna" by takie produkcje szybowały w granicach 6 na FW.
Nie wiem, czy się ze mną zgodzisz, ale podobnie oceny i na podobnym poziomie zachwytu znajdziesz zarówno na forum filmów o Barbie, jak i sztuk walki (sic!).
Wobec tego zapraszam.

Grzegorz_Scibisz

W dzisiejszych czasach podteksty seksualne nie wykluczają oglądania przez tą grupę. W dzisiejszych czasach film, którego moi rodzice nie pozwoliliby mi obejrzeć w wieku lat 12, ogląda siedmioletnia "młodzież". Posiadam 39 lat na karku.

ateista31

I jeszcze do tego ścinanie łbów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones