PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648250}

Czarnobyl. Reaktor strachu

Chernobyl Diaries
4,7 55 065
ocen
4,7 10 1 55065
3,7 3
oceny krytyków
Czarnobyl. Reaktor strachu
powrót do forum filmu Czarnobyl. Reaktor strachu

europo !

ocenił(a) film na 5

Przeciętny Amerykanin o europie ma taka wiedze ze robimy bardzo dobre samochody . którymi jezeli posiada dobrą prace przeważnie jeździ ... teraz dowiedział sie dodatkowo ze mamy miasto po którym chodza żywe krwiożercze mutanty :) ten sam Amerykanin kilka lat wczesniej dowiedzial sie dodatkowo ze mamy hotele w ktorch jezeli duzo zaplaci moze sobie zabic czlowieka i ze w tajemniczych miejscach nadal istnieja kryjowki gdzie mieszkaja wyznawcy hitlera. Jak dla mnie ten film to troszeczke tragiczna sprawa.obraz stworzony na podstawie tragedii jaka lata temu dotknela cala europe. amerkanie chyba mysla iz pomysly z ich ziemii i z ich stanow zostaly juz wszystkie wykorzystane... przenosza akcje glosniejszych horrorw na Nasz kontnent gdyż jest dla nich w wiekszosci nieodkryty. takie moje zdanie. o samym filmie... sa i plusy :) bardzo dobry kimat i to napiecie . kilka zaskaujacch scen, mrocznosc i zakonczenie ... jak dla mnie tyle z pozytywów . ogólnie srednia produkcja wiec srednia ocena:) 5/10 mozna bylo duzo duzo lepiej..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones