PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648250}

Czarnobyl. Reaktor strachu

Chernobyl Diaries
4,7 55 057
ocen
4,7 10 1 55057
3,7 3
oceny krytyków
Czarnobyl. Reaktor strachu
powrót do forum filmu Czarnobyl. Reaktor strachu

Wymowna scena?

ocenił(a) film na 6

Niczego specjalnego się po tym pseudo horrorze nie spodziewałam i dostałam dokładnie tego czego oczekiwałam xD Jeden z niewielu"horrorów" w którym grupka nie postanowiła, że rozdzielenie się będzie najlepszym sposobem na przetrwanie i raczej starali trzymać się razem...ode mnie plus za to! Klimatem bardzo przypominało to Wzgórza mają oczy, nawet mutanci wyglądali jak żywcem przeniesieni z tamtego filmu xD

A o jakiej wymownej scenie myślałam pisząc temat? Wg mnie scena w sterowni była dość symboliczna, gdzie Mike upada na kolana i mówi coś w stylu"Oni wszyscy zginęli przeze mnie". Czy to nie przez eksperymenty prowadzone w sterowni doszło do awarii?

ocenił(a) film na 4
Tookasumi

Też zwróciłam uwagę na tę scenę. I Twoja interpretacja wydaje mi się jak najbardziej słuszna. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Tookasumi

Mnie tak szczerze film podobał się bardzo, może nie jest to typowy horror, ale ja wkręcona na maksa w Czarnoblskie klimaty(między innymi przez książki i gry) bardzo doceniam klimat, który producenci stworzyli w tym filmie. Nie mówię po to by cię poprawiać, tylko po to żeby było wiadomo : to nie Mike upadł wtedy na kolana tylko Paul.

ocenił(a) film na 1
AshleyJune

Z klimatem czrnobyla i prypeci nie ma to nic wspólnego - oglądałem to... i niestety ale fabuła + sceneria + wykonania = 1*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones