PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648250}

Czarnobyl. Reaktor strachu

Chernobyl Diaries
4,7 55 065
ocen
4,7 10 1 55065
3,7 3
oceny krytyków
Czarnobyl. Reaktor strachu
powrót do forum filmu Czarnobyl. Reaktor strachu

Są 2 miasta w Polsce: KŁOMINO i PSTRĄŻE. Te miasta są bardzo podobne do Prypeci. Nie ma tam zywego ducha. Swietny klimat do krecenia cos w stylu Stalker. Tylko zamiast w Polsce zaczna robic takie produkcje to predzej Albania stanie sie potentatem ropy naftowej. W Polsce za to powstaje cała gama bzdurnych komedii - zenada. Brakuje nam dobrej ekipy. Francuzi są dobrzy w tym przykład,, Horda'', Norwegia- Hotel zła, Zombie ss, Hiszpania,, Apartament'', nawet Rumunia,,Oni'' , ale gdzie tam Polska. Brak słow.

ocenił(a) film na 10
DANNTOS

mam tu na mysli filmy w stylu thriller, horror.

DANNTOS

Dobrze gadasz, i pewnie skończy się tak że jakiś amator albo młody absolwent po filmówce wpadnie na bardziej ambitny pomysł niż inwencje twórcze naszych reżyserskich rekinów tworzących gnioty typu Kac wawa, To nie tak jak myślisz kotku itp itd... I może wykorzysta temat tych dwóch miast, albo czegoś co w polsce jest polskie, a nie takie amerykańskie i zapożyczone.

ocenił(a) film na 8
DANNTOS

Ja proponuję w Warszawie na Brzeskiej haha :D. Spacerek po zmroku to niezapomniane wrażenia, miejsce idealne na horror.

ocenił(a) film na 9
Nyasagi

haha, potwierdzam. Swietne wrazenia by były.

DANNTOS

jak ja był bym tą osobą co nagrywa filmy , to bym nagrał o 2 wojnę światowej , ze żydzi Zombie Opanowali Warszawę AK wzięło broń by bronić warszawę przed zombie żydami a Niemiecy żołnierze przyszli nam na pomoc w walce z żydami zombie .xD

ocenił(a) film na 3
DANNTOS

Po prostu horror więcej kosztuje;)
Po co filmowcy mają wykosztować się na efekty itp. Skoro mogą w Warszawie (bądź innym większym mieście biorąc aktorów z niego), nakręcić marną komedyjkę z tymi samymi miernymi aktorami, bo ludzie są tak głupi, że pójdą to oglądać.
Biznes.

Co do samych miast: Dużo większe wrażenie robią gdy zwiedzasz je osobiście niż oglądasz filmy/zdjęcia;)

ocenił(a) film na 5
DANNTOS

Lepiej nie, bo w polskim wykonaniu takiego filmu jedyne co mogłoby straszyć to Karolak.

ocenił(a) film na 4
DANNTOS

Bardzo podobne do Prypecia czy jakoś tak

ocenił(a) film na 6
DANNTOS

Kręci się film Odludzie za datki
Mój tytuł do filmu podobnego do Czarnobyla to Wymarłe miasto

ocenił(a) film na 5
DANNTOS

w Pstrąże byłem już. bardzo charakterystyczna miejscówa ho ho
A co podobnych pustych miejsc obadajcie
Dzielnicę Famagusty na Cyprze.
wyspa Hashima
Kozubnik - ośrodki wypoczynkowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones