PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594358}

Czarna Pantera

Black Panther
6,7 146 453
oceny
6,7 10 1 146453
6,2 45
ocen krytyków
Czarna Pantera
powrót do forum filmu Czarna Pantera

A nie, przecież rasizm w tą stronę nie działa.

ocenił(a) film na 7
SlasherManiak

Powiedział człowiek z Vic Vegą na awatarze. Wiadomo, że Vic Vega jest rasistą, bo zabija ludzi. Kto jeszcze zabija ludzi? Rasiści.

SlasherManiak

Chciałem Cię zaorać ale sam to zrobiłeś :(

Kto zaora mój avatar?

użytkownik usunięty
iOskar

Powiedział typek co ma na awatarze trupią czaszkę, bo jest pieprzonym uczniem Punishera xD - Proszę bardzo. A mojego awatara nie ciśnij bo nie ma sensu

ocenił(a) film na 7

Żałosne. Powiedział to typ w okularach. Od razu widać, że jesteś rasistą tak jak reszta ludzi w okularach tj. Heinrich Himmler.

użytkownik usunięty
SlasherManiak

Żałosne jest to, że porównujesz innych ludzi noszących okulary do zbrodniarza wojennego III Rzeszy

ocenił(a) film na 7

Żałosne jest to, że nazywasz moje żałosne czyny żałosnymi.

ocenił(a) film na 9
SlasherManiak

Żałosne jest to że się głupio uśmiechasz w avatarze

ocenił(a) film na 8
SuperMariooooo34

Żałosne jest to, że twój idol to Mario

ocenił(a) film na 7
Pawlak365

Żałosne jest to, że nie wiem co jest na twoim awatarze, ale zakładam, że posiadasz cztery kończyny jak większość rasistów.

ocenił(a) film na 7
SlasherManiak

Żałosne jest to że to co mówcie jest żałosne.
A do mojego avatara i tak się nikt nie przyczepi bo co można powiedzieć o tak słodkich stworzeniach jakimi są koty :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
SlasherManiak

O ty :(

ocenił(a) film na 7
robercik1010

Koty kradną.

SlasherManiak

Koty liżą masło (mama Ludwiczka)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
SlasherManiak

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Umarłem i jestem umarty.

ocenił(a) film na 8
Wiktoe69

Jasne, jakby obsadzili wszystkie role białymi aktorami to byłoby bardzo autentyczne, biorąc pod uwagę fakt, że chodzi o afrykański kraj.

Justencja06

Jak ludzie nie rozumieją, że ten film to propaganda multi kulti. Ja nie oceniam filmu, nawet tego nie obejrzę.

bubciosaaan

Jaka propaganda ? film jest na postawie komiksu i nie mógł być inny. Ciekawi mnie jedno czy będą też narzekania na ludzi z Atlantydy jak będą sami biali (chodzi mi o film Aquaman).

wort801

Z tego co mowila moja profesor na wykladach o kulturze b/a to jest to film wlasnie o propagandzie

Damiann17

Film jest o Czarnej Panterze i Wakandzie z komiksów, a Wakanda to miasto w AFRYCE, założone przez plemię Wakandyjczyków z AFRYKI, placku. Film, może zawierać ziarno propagandy, ale twoja profesor to kretynka, jeżeli dokładnie powtórzyłeś jej słowa. Chyba, że nie słuchałeś z uwagą - wtedy owy epitet przechodzi na ciebie. :]

Wilkolak_Autograf

Nie nazwalbym jej kretynka. Zna sie na historii jak malo kto.
No ale po dluzszym zastanowieniu mozesz miec racje, a mi sie dluzej nad tym nie chce myslec, bo film jest slaby i nie chce marnowac czasu na to.

ocenił(a) film na 7
Damiann17

^niezły jesteś.

Wilkolak_Autograf

Chyba przegapiłeś, że atakowane są gry z WWII albo bajki Disneya, że postacie są białe. Hollywood domaga się na siłę wpychania czarnoskórych do filmów i dzięki temu mamy sporo postaci czarnych, które w komiksach/legendach/historii były białe.

Do tego odnosił się twórca tematu ale część ludzi nie zrozumie ironii nawet jakby ich kopnęła w twarz.

ocenił(a) film na 7
Lailonn

Przecież Marvela interesuję przede wszystkim kasa, którą zarobią na filmie, a nie jakieś gierki polityczne. Patrzą na to co się sprzeda i tyle. A to jaki ktoś miał kolor skóry w komiksie nie ma znaczenia. Stroje też są inne niż w komiksach i nikt o to afery nie robi.

uebzon

Żeby twierdzić, że kolor skóry nie liczy się dla Hollywood trzeba chyba siedzieć pod kamieniem, w jaskini, na dnie oceanu, na wenus....

Przecież mieli nawet otwarcie pretensje, że żaden czarny nie dostał Oskara!! Celebryci w USA czy UK nie robią nic innego niż tylko poprawnie polityczny bełkot o rasie lub seksualności. Tylko, że większość informacji o tym po ang, więc jak nie znasz to się nie dokopiesz.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WildDaisY

Dałem tylko taki przykład ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WildDaisY

"Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego jestem rasistką"
Ja jestem ciekawa.
Dlaczego jesteś rasistką ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WildDaisY

Mój przyjaciel jest czarnoskóry i często na moich oczach zmaga się z takim prostactwem. Razi mnie, gdy taka kreatura jak Ty ot-tak obraża każdego, kto urodził się w skórze danego koloru, na co nie miał wpływu. Czarny kolor skóry to zwyczajna adaptacja genetyczna skóry do natężenia promieniowania UV, występujących wokół równika. To, że w USA "poprawność polityczna" sięga głównie jednej strony nie usprawiedliwia takiego traktowania słowem ludzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
soulfly777kris

Całe szczęście, że na świecie są tacy tolerancyjni ludzie jak ty - pełni kultury, dystansu, poczucia humoru, empatii - idealni Social Justice Warriors.

wort801

Mógł być inny, ze przypomnę chorą wizję murzyna Rolanda w "Mrocznej wieży". No ale jak wspomniaj założyciel tematu, pewne rzeczy działają tylko w jedna stronę.

bubciosaaan

Film dzieje się w Afryce i występują w nim prawie sami czarni. Wyjaśnij proszę gdzie tu występuje 'multi kulti'.

ocenił(a) film na 5
mutant6

a jak film jest w UK i opowiada historię królestwa sprzed dajmy na to 300 lat to czarni już tam byli? :D
nie...to dziwne bo Sophie Okonedo jako Małgorzata Andegaweńska w The Hollow Crown gra
sam widzisz rasizm tez tylko w jednym kierunku, dobrze wpoiłeś lekcje z mediów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones