PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229917}

Czarna śmierć

The Sick House
3,6 977
ocen
3,6 10 1 977
Czarna śmierć
powrót do forum filmu Czarna śmierć

5/10

ocenił(a) film na 5

Pomimo tego, że przez większy okres czasu trzeba dokładnie wpatrywać się w ekran aby ujrzeć cokolwiek, daję 5/10. Fabuła sama w sobie ciekawa, co prawda film trochę, hmm... dziwny, ale cóż. Stylem przypomina mi "Madhouse", który bardzo lubię. Jeśli komuś się nudzi to polecam, a jeśli ktoś nastawia się na jakiś miażdżący horror - niestety się zawiedzie ;)

ocenił(a) film na 8
dorotadd

Chyba oglądałaś jakąś beznadziejną wersję, ja tam wszystko widziałam wyraźnie. Dla mnie też nie był to miażdżący horror, ale atmosfera była bardzo mroczna, do tego miejsce-szpital no i te zmiany czasowo-wymiarowe (czy jak to nazwałaś "dziwny") fajny był. A btw to jak znasz jakieś miażdżące horrory to podaj bo na mnie żadne już nie działają..... a może znasz coś rzeczywiście strasznego.

ocenił(a) film na 5
dead_evil

Hmm, sama chciałabym oglądnąć coś miażdżącego, ale, jak widać, najnowsze produkcje mi nie podchodzą :P Najciekawsze są z lat 90', np. Candyman, Krzyk... Ale na coś strasznego chyba będę musiała poczekać, może w najbliższym czasie ktoś wyprodukuje coś miażdżącego ;) Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones