PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133433}

Człowiek z przeszłością

Out of the Past
7,4 1 946
ocen
7,4 10 1 1946
6,9 7
ocen krytyków
Człowiek z przeszłością
powrót do forum filmu Człowiek z przeszłością

Świetny

ocenił(a) film na 8

Wczoraj widziałem ten film poraz pierwszy i już teraz wiem że należy do moich ulubionych, będę do niego nieraz wracał. Do jego obejrzenia zachęciło mnie świetne filmy noir z Bogartem. Człowiek z przeszłością należy do absolutnej czołówki najlepszych filmów Noir.

Już od początku widać że twórcy mocno się przyłożyli do robienia tego filmu, pokazując mocne symbole tego Amerykańskiego stanu uchwycenia zdjęciowe są świetne więc oglądając czuje sie bardzo realistycznie jakby samemu widzowi blisko do bohatera .Cała akcja filmu dzieje się w plenerze tym bardziej mocno się czuje prawdziwe miejsca scenografia świetnie dobrana. Cała trójka zagrała świetnie Mitchum-Douglas-Greer dogłębnie odtworzyła, prawdziwie ludzi którzy tacy wtedy byli. Absolutna klasyka i pierwowzór czarnej historii (mam na mysli cale lata 40-te) przykład takich bohaterów, fabuły, pomału odkrywanie kolejnych aspektów ich kierunków. Ile razy to już widzieliśmy z tym że pierwsze przykłady zostaną niepowtarzalne. Klimat tej historii doprowadza że chciało by sie oglądać tylko takie kryminały. Wymyślony schemat z niezbyt trudnymi rysami psychologicznymi bohaterów i tak można zrobić poprzez troche pokreconą fabułą troche trudności (motywy i kierunki Kathie Moffat nie są znane tak łatwo). Śledztwa Jeffa i jego postępy oglądało się z dużą ciekawością. Duże brawa i duzo plusów dla twórców filmu 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones