PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4833}
8,2 269 888
ocen
8,2 10 1 269888
8,0 42
oceny krytyków
Człowiek z blizną
powrót do forum filmu Człowiek z blizną

Żenada

ocenił(a) film na 9

Gdzie oscar dla tego pana za tą świetną role? brak tejże statuetki( BRAK NAWET NOMINACJI !!!! ) to oczywista porażka akademii filmowej.

ocenił(a) film na 10
Hycu_Hyc

Dokładnie. Dla mnie osobiście ten film to arcydzieło...jedyne w swoim rodzaju. Przepiękne zdjęcia (w tym zachody słońca), gra Pacino no i fenomenalna muzyka która dopełnia całości. Na pewno będę wracać do tego filmu. Obowiązkowa pozycja na DVD/blueray. Tak poza tym wie ktoś jak nazywa się piosenka która rozpoczyna scena liczenia pieniędzy, wyjmowania worków pieniędzy, zakup willi, ślubu itp?

ocenił(a) film na 9
tomi2020

ja niestety nie pamiętam,co do gry pacino to moment w którym jest dziurawiony jak ser szwajcarski, krzycząc przy tym słowa "nadal tu stoję" to coś pięknego, miałem wrażenie jakby miał zaraz wyjąć te wszystkie kule z ciała, i rozerwać wszystkich gołymi rękoma :D

ocenił(a) film na 10
Hycu_Hyc

Już znalazłem :) tytuł to Push it to the limit. Dużo jest świetnych scen, które można wychwalać w niebiosa i to jest jedna z nich o których piszesz. Taki aktor a tylko jednego oscara...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones