PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=968}

Człowiek widmo

Hollow Man
6,1 23 182
oceny
6,1 10 1 23182
5,9 7
ocen krytyków
Człowiek widmo
powrót do forum filmu Człowiek widmo

Słyszałem że w wersji reżyserskiej jest scena w której Sebastian gwałci swoją sąsiadkę, którą gra Rhona Mitra (w filmie widzieliśmy tylko jak ją zaatakował i resztę pozostawiono w swerze domysłów). Scenę wycięto ponoć dlatego, gdyż uznano że dla nirktórych widzów byłoby to za wiele. Nie wiecie czasem czy to pawda?

ocenił(a) film na 8
Nightwing_2

To prawda. Fajna scenka:) Można zrozumieć czemu usuneli.

ocenił(a) film na 5
ocelot_3

Dobrze wiedzieć, że taka scena jest :)
Film oceniam na dobry, intrygujący, ale imo zabrakło mu trochę właśnie przemocy, to by podkręciło ciśnienie i wzbudziło grozę.

ocenił(a) film na 10
Nightwing_2

kupiłem na dvd ale nie wnikałem czy tam jest muszę wniknąć

użytkownik usunięty
Chucky_Tbg

Rhona Mitra jest naprawdę urodziwą aktorką.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Nightwing_2

Widziałem dzisiaj Dir cut, owszem jest taka scena, poniżej można zobaczyć screeny z wszystkich dodanych w tej wersji scen:

http://www.schnittberichte.com/schnittbericht.php?ID=4544

Niestety nie mam jeszcze wersji reżyserskiej, ale fragmenty rzeczonej sceny wraz z komentarzem Verhoevena są w wydaniu kolekcjonerskim Hollow Mana na DVD. Wyjaśnienie reżysera dlaczego ta scena nie weszła do normalnej wersji filmu, bardzo mnie urzekło.

Na zachętę fantastyczny cycat z Rhony Mitry, grającej znakomicie (ciałem) w rzeczonej scenie, a propos tejże właśnie sceny.
"I had to mimic being raped by someone who wasn't there. I think getting raped with the actual, live contact is probably more helpful than not having one there. It was one of the most bizarre things I've ever had to do."

http://www.vimeo.com/1280936

ocenił(a) film na 6
Nightwing_2

nie jestem entuzjastą takich scen ale Rhone Mitre nagą! chetnie bym zobaczyl ;)

ocenił(a) film na 7
Lukash

nie jesteś sam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones