PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=968}

Człowiek widmo

Hollow Man
6,1 23 182
oceny
6,1 10 1 23182
5,9 7
ocen krytyków
Człowiek widmo
powrót do forum filmu Człowiek widmo

film ogolnie slaby, ale nie to chcialam.. dzis ogladalam ten film i jak Becon zamknal ta lalunie z tym rannym gosciem w jakims pomieszczeniu i zaczal wpuszczac im zimne powietrze to przypomnial mi sie inny fragment filmu.. wlasnie fragment a tytulu filmu zaczorta nie moge sobie przypomniec;/ nom i tak oto mam przed oczami scene matka z corka prawdopodobnie zamkniete wlasnie w jakiejs lodowce(?) tak to byla chyba jakas wielka lodowka i wszystko na bialo bylo.. corka zmarznieta matka ja ogrzewala.. wiem, ze to niewiele ale tylko tyle pamietam:( ma ktos moze jakies skojazenie o jaki film mi moze chodzic?? wydaje mi sie ze to jest dosc znany film..

ocenił(a) film na 3
maly_kornel

tak tak wlasnie, juz ktos mi wczesniej w innym temacie podal tytul tego filmu ale i tak dziekuje za odpowiedz.

czarna404

W filmie "długi pocałunek na dobranoc" była scena z matka i córka w chlodnii.

ocenił(a) film na 7
czarna404

Chyba masz słaby wzrok jeśli twierdzisz, że ten film jest słaby. Fakt, może nie jest jakiś nadzwyczajny, oryginalny i cudów spodziewać się po nim nie można ale to naprawdę dobre kino, które spokojnie mógłbym polecić.

ocenił(a) film na 3
Rubin91

pff, wielki znawca sie znalazl. Najwyrazniej sam masz bardzo marny wzrok nie wszystkim sie musi to 'dzielo' podobac, wiec wes ogarnij chlopie i sie glupio nie czepiaj.

ocenił(a) film na 7
czarna404

Ależ ja się wcale nie czepiam, to był tylko taki 'niewinny' żarcik. Mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłem. (: Pozdrówki.

czarna404

Trochę późno, ale odpowiadam - ten film to prawdopodobnie "Azyl"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones