PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=968}

Człowiek widmo

Hollow Man
6,1 23 207
ocen
6,1 10 1 23207
5,9 7
ocen krytyków
Człowiek widmo
powrót do forum filmu Człowiek widmo

Właściwie film oglądałem od momentu gdzie ten naukowiec po raz pierwszy staje się
niewidzialny. Czy jest gdzieś na początku wytłumaczone, że będąc niewidzialnym człowiek ma
supermoce?
[SPOILERY]
Faceta palą miotaczem ognia przez dobre kilkanaście sekund (później zamiast biegać z
przysmażonym do ciała plastikiem w magiczny sposób zrzuca go z siebie znów będąc
niewidzialnym). Później walą go łomem w łeb, rażą prądem stojąc w wodzie (gościom stojącym
o krok od niego oczywiście nic się nie dzieje) - facet jak zwykle wstaje i nadal jest pełen sił.
Marny film klasy B z dobrymi efektami w którym, aby akcja szła naprzód potrzeba durnych postaci
(scena w której jeden z bohaterów używa gaśnicy aby zobaczyć niewidzialnego i gdy już go widzi
woli sobie z nim pogadać niż się na niego rzucić). Przyjaciele uduszonej zaledwie 5 minut temu
czarnoskórej bohaterki zamiast reanimować wolą ją od razu przykryć prześcieradłem, za to
facetowi z przebitą tętnicą nieudolnie hamują krwotok narażając własne życie. Od razu nasuwa to
utarty schemat, że murzyn zawsze musi zginąć pierwszy : D
Film durny, efekty pierwsza klasa, ale to nie one powinny się tylko liczyć.

ocenił(a) film na 8
kewlak

Mnie też ta niezniszczalność głównego bohatera zdziwiła.
Jeszcze jedna kwestia mnie zniesmaczyła: nie wiem, po jaką cholerę bohaterowie zdjęli swoje noktowizory. Przez to Kensington tzw. strzelał strzelając do niewidzialnego, a ruda wolała wylać dużo krwi, żeby go zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones