PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490933}

Człowiek sukcesu

Solitary Man
6,1 4 969
ocen
6,1 10 1 4969
Człowiek sukcesu
powrót do forum filmu Człowiek sukcesu

Dobry!

ocenił(a) film na 7

Chyba nie wszyscy zrozumieli do końca o co w tym filmie chodzi. To nie jest o tym że staruszek wyrywając 19 latki chcę oszukać życie (może w pewnym sensie tak ale nie jest to motywem przewodnim).
Chodzi o to co się dzieję z człowiekiem gdy wszystko traci (pomijając to czy z własnej winy czy też nie), fakt że główny bohater z każdą swoją decyzją sam się zatraca ale można mu współczuć. Są tam sytuacje gdzie chcę zmienić swoje życie ( uspokoić) ale nie pozwalają mu na to Ci których skrzywdził. I najbardziej trafne są same jego słowa " w najlepszych i w najgorszych chwilach jesteś sam..."
Ale mamy jeszcze rodzinę i mam nadzieję że bohater na koniec dokonał wyboru, który stał się wreszcie zrozumiały dla niego, dzięki temu co było złe w jego życiu.

ocenił(a) film na 3
malysz10

Nietrudno zrozumieć intencje twórców, szkoda tylko, że pokazano je w tak banalny, płytki i powierzchowny sposób. Douglas jest bardziej śmieszny niż tragiczny. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 7
marbelan

Nie przesadzaj z tą stratą czasu, film miał być łatwy w odbiorze i taki jest. Temat filmu nie płytki co pokazuję zakończenie...

ocenił(a) film na 7
malysz10

Dlatego masz otwarte zakończenie i nie wiesz w którą stronę bohater zrobił kolejny krok, aby mieć możliwość własnego wyboru.
Ten film jest na tyle głęboki na ile osoba go oglądająca chce, żeby był, na ile z którąś z postaw postaci tego filmu spotkał się we własnym życiu.

malysz10

Kapitalny film! Ale skierowany do ludzi doroslych, a nie do malolatow. Kazdy kto zaliczyl zyciowe wzloty i upadki doceni ten obraz i swietna kreacje Michaela Douglasa. Chetnie go obejrze kiedys po raz kolejny.

ocenił(a) film na 4
CyboRKg

ktos kto zaliczyl w swym zyciu wzloty i upadki i jest dojazaly , nie potrzebuje ogladac tego filmu ,bo, przyanjmniej ja tak uwazam i mam, ze samemu mozna wyciagac wnioski z zycia, nie potrzebny jest do tego film taki, historia opowiedziana w banalny sposob

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones