PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4172}

Człowiek przyszłości

Bicentennial Man
7,2 27 500
ocen
7,2 10 1 27500
Człowiek przyszłości
powrót do forum filmu Człowiek przyszłości

Niedoceniony

ocenił(a) film na 9

Śmieszne komedie z Robinem Williamsem telewizja emituje cały czas, a na ten film naprawdę ciężko trafić. Trafiłam przez przypadek kilka lat temu na TV4. Czytając opis w Tele Tygodniu zdałam sobie sprawę, że jest niezwykle podobny do książki, którą kiedyś spontanicznie wypożyczyłam. Okazało się, że to adaptacja. Książce dałam 10, film ma 9 za zepsucie książkowego zakończenia, nad którym wylałam morze łez.
Każdemu polecam "Pozytronowego Człowieka" Isaaca Asimova. Niestety bardzo ciężko dostępna, tak samo jak DVD z filmem. Na szczęście udało mi się te kilka lat temu zdobyć i jedno i drugie na allegro za nawet rozsądne ceny.

yehet

Dla mnie również tak książka, jak i film mają bardzo dużą wartość i chętnie co kilka lat do nich wracam. Do tego dochodzi jeszcze utwór April Rain-One Is Glad To Be Of Service zdecydowanie częściej towarzyszący mi w pracy, a który będąc ściśle powiązany z filmem, jest jak dla mnie w jakiś sposób kwintesencją tego co mnie urzekło w tej opowieści.

ocenił(a) film na 9
elmiq

Dziękuję za ten utwór, już go mam w playliście! Cudo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones