PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10431}

Cyrk straceńców

The Gypsy Moths
7,3 755
ocen
7,3 10 1 755
Cyrk straceńców
powrót do forum filmu Cyrk straceńców

Kerr-Lancaster

ocenił(a) film na 3

Bardzo lubię "Stąd do wieczności" dla tego pewnie ten film był dla mnie męczarnią. Duet Kerr/Lancaster nie jest już ani piękny ani seksowny ani przyjemny dla oka. Tak ludzie się starzeją wiem o tym. Ale przez cały film nie mogłam wyzbyć się myśli jak niesamowicie wyglądali i grali wtedy a jak nieciekawa jest zarówno ich gra jak i wygląd w tym filmie. Nie wiem co się stało bo zazwyczaj wysoko cenię grę aktorską Kerr.

ocenił(a) film na 7
sylvia_fw

Mnie i tak zaskoczyli bardzo śmiałą wspólną sceną erotyczną. Deborah trzymała się świetnie, bo, że Burt to było wiadomo!

ocenił(a) film na 5
sylvia_fw

No coz, mniemam, ze wedlug panienki (po tonie wypowiedzi mozna wnioskowac, ze sylvia_fw to nastolatka) seks po 50 powinien byc zakazany, bo nie jest juz taki dziki, szalony i interesujacy .. gdzie jest gorna granica 25, 30 lat? Osobiscie tak nie uwazam. Sam film nie jest arcydzielem w mojej ocenie, ale scena Kerr/Lancaster wcale nie jest niesmaczna. Czy wedlug sylva_fw takie filmy jak The Bridges od Madison County sa tez niewarte uwagi, bo graja w nich "staruszkowie"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones