PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108356}
5,8 1 447
ocen
5,8 10 1 1447
6,0 3
oceny krytyków
Cronos
powrót do forum filmu Cronos

3\10

ocenił(a) film na 3

nudny nic wiecej nie moge powiedziec bo efektow 0 a akcja to lepiej nie mowic
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 10
hitmanV

Dla ciebie dobry horror to pokaz efektów specjalnych?! O żal. Rozumiem że film ci się nie podobał ale żeby pisać że jest nudny bo nie ma efektów specjalnych to poprostu głupota. Nie myl również horroru z filmem akcji, dobrze jak horror jest szybki i ciągle się coś dzieje, ale horror to przedewszystkim budowanie atmosfery czemu szybka akcja nie sprzyja. A co do efektów to było ich tyle ile trzeba. Spodziewałeś się pewno, że facet jak zmieni się w zombie/wampira to zacznie biegać i wszystkich zabijać. Uważam że ten film jest tylko i wyłącznie dla ludzi dojrzałych a nie dla takich co oceniają Resident Evil 2 na 10/10! Widać że lubisz horrory (albo wogóle filmy), które nie mają żadnej atmosfery, a ludzie tylko biegają i strzelają do potworów albo do siebie.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
Cyryn

I tu masz racje dobrze to ująłeś „Spodziewałeś się pewno, że facet jak zmieni się w zombie/wampira to zacznie biegać i wszystkich zabijać. Uważam, że ten film jest tylko i wyłącznie dla ludzi dojrzałych a nie dla takich, co oceniają Resident Evil 2 na 10/10! Widać, że lubisz horrory (albo wogóle filmy), które nie mają żadnej atmosfery, a ludzie tylko biegają i strzelają do potworów albo do siebie.” Bo jeżeli chodzi o horrory szczególnie, z zombie wilkołaki wampiry to nie opierać się na mojej opinii, bo będą zazwyczaj pozytywne
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 10
hitmanV

Lol... Ja już zdążyłem zapomnieć, że kiedyś coś takiego napisałem ;) Ale ze mnie był piepszony hipokryta: "Uważam, że ten film jest tylko i wyłącznie dla ludzi dojrzałych".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones