PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 586
ocen
7,3 10 1 105586
7,5 33
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

Póki co jest nieźle. 77% średnia na metacritic + 89% rottentomatoes :) Z recek wychodzi, że jeśli chodzi o to uniwersum (Rocky) to jeden z lepszych filmów.

ocenił(a) film na 7
Graczdari

Jedno z moich ulubionych zrodel jesli chodzi o recenzje, www.rogerebert.com, daje filmowi 4/4 ! Juz nie moge sie doczekac :)

ocenił(a) film na 10
Graczdari

bo to bedzie bdb film cos w stlu Rocky Balboa

ocenił(a) film na 6
Graczdari

To jakiś żart...

użytkownik usunięty
katedra

Jaki żart ?

ocenił(a) film na 6

Strasznie suchy

ocenił(a) film na 10
Graczdari

No może być pięknie, a przeglądając internet trzeba zauważyć, że na chwilę obecną jego szanse stoją wysoko!!!

ocenił(a) film na 10
Graczdari

Gdzie plakat w w głównym okienku filmu?

ocenił(a) film na 8
Graczdari

Na IMDb film ma ocenę 8.7 przy prawie 10 tys głosów, oczywiście jak na imdb to niezbyt dużo i ocena zapewne spadnie , ale wszystko wskazuje na to że to najlepszy film Stallone od wieków.

ocenił(a) film na 10
Graczdari

Właśnie przed chwilą oglądnąłem. Bez polskich napisów bo nie mogłem się doczekać. Ja pierdziele było warto! :D film petarda dla mnie... ma swoje minusy ale podszedłem do tego filmu z sentymentem i wystawiam najwyższą ocenę 10/10 :)
Film jest zajebisty... świetne zrobione walki z dramaturgią która mimo, że nie zaskakuje niczym nowym, a wręcz spodziewamy się tego co będzie to i tak dajemy się ponieść w pełni!
Jak dla mnie jest tylko jeden minus: Historia opowiedziana w scenariuszu to pewnie był materiał na 3h film a to już by była przesada dla Twórców więc go na siłę skrócili i to widać w wątkach które zostały zaczęte ale nie miały przełożenia na dalszą fabułe filmu. Także troszkę to kole w oczy ale tak jak już napisałem film nadrabia sentymentem i chętnie oglądnę go drugi raz za jakiś czas. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones